1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 10th Anniversary Edition

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Xanthi, Styczeń 29, 2013.

1. Xanthi

Xanthi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sędziszów
    Witam ;) Moglibyście powiedzieć ile minimalnie i maksymalnie mógłbym wyciągnąć za ten zestaw:

Xbox 360 Slim 250gb z najnowszym dashem - data produkcji konsoli: 01.02.2011
    1 pad
    nieużyty czarny headhest
    Halo: Combat Evolved 10th Anniversary Edition + Halo Combat Evolved Multiplayer map pack
    Wersje cyfrowe ze zdrapek: Halo: Reach, Gears Of War 2 i Fable III (Wszystkie już pobrane na dysk)

Gry z xbox 1 na płytkach: Return to Castle Wolfenstein: Tides of War, Goldeneye Roque Agent
    Xbox Live Gold na 3 miesiące
    Xbox Live Gold Trial 48 godzin

Poza tym wiadome zasilacz, oryginalne pudełko i reszta okablowania. Żeby nie skłamać konsola była włączana może z 10 razy, nie chodziła więcej niż 50 godzin :) Głównie przeleżała w pudełku, a sprzedaję bo i tak na niej nie gram :)

Tak jak pisałem podajcie ile mogę za nią wziąć minimalnie i maksymalnie :) Jakby było jakieś info potrzebne to podam :) Pozdrawiam :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Xanthi

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Sędziszów
    Hmmm nikt mi nie poradzi? :>

4. Xanthi