1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 120 gb 2xpad dużo gier LT 2.0

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez szybki-pl, Kwiecień 2, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. szybki-pl

szybki-pl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Konsola Xbox360 120 Gb flat LT 2.0 NA PŁYCIE JASPER(NAJLEPSZE PODZESPOŁY)- konsola mało używana, "przegrałem" trzy ładowania akumulatorów w dwóch padach, więc jakieś 120 godzin grania. W zestawie dysk 120 gb, dwa oryginalne pady, komplet akumulatorów AA z ładowarką HAHNEL, kabel HDMI, Kabel kompozytowy+przejście na euro, słuchawki, zasilacz, oryginalne pudełko. Do zestawu dorzucam nagrane gry:
    Battefield Bad company 2
    La Noire (4 płyty dvd DL!!!!) - Klasyk:)
    Tomb Rider Underword
    Assasin's cread 1 PL dubling
    Assasin's cread 2 PL tekst
    Need for Speed RUN
    Crash
    SAW II
    F.E.A.R 3
    Looney tunes
    Far Cry 2
    Sprinter cell 4
    Driver SAN FRANCISCO
    Greads of ware 1
    Greads of ware 2
    Tekken 6

Z wymienionych ger przeszedłem 3 gry, jedną prawie skończyłem a reszta włączona w celu sprawdzenia.

CENA - 650 Zł + ewentualne koszty dostawy

2. Lotnik421 Xbox One

3. szybki-pl

szybki-pl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0

PYTANIA PROSZĘ KIEROWAĆ NA MAILA szybkimarcel@gmail.com lub GG 3403736 (niezależnie od statusu)
    MOŻLIWY ODBIÓR OSOBISTY W GORZOWIE WLKP. LUB STRZELCACH KRAJEŃSKICH PO WCZEŚNIEJSZYM UZGODNIENIU.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum