1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 120GB JASPER + 7 gier! DARMOWY Xbox Live Gold!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Modzio, Lipiec 22, 2014.

1. Modzio

Modzio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Tczew
    Witam.

Mam na sprzedaż konsolę Xbox 360 z dyskiem 120GB a na nim 6 gier. Konsola jest nieprzerobiona. Do zestawu dorzucam 2 pady, na jednym trochę uszkodzona gumka na gałce, ale pad działa świetnie, drugi jest bez żadnych mankamentów. W komplecie znajdziecie również kabel HDMI, zasilacz i inne wymagane do działania kable poza kablem AV, który ja zastępuje kablem HDMI. Na dysku znajdują się takie gry jak:

Assasin's Creed IV Black Flag PL
    Dead Rising
    Fifa 14 PL
    Grand Theft Auto V PL
    NBA 2K14
    WWE 2K14

Dodatkowo gra w pudełku Fight Night Champion

W gratisie dorzucam 10 kodów na 7 dniowy dostęp do Xbox Live Gold czyli dostajesz 49dni Golda za darmo!

Co do samej konsoli to działa bez zarzutu. Nie przegrzewa się, nie zawiesza bo trzymana jest w odpowiednio wentylowanym miejscu. Konsola ma płytę główną Jasper czyli najnowszą w Xboxsie typu "fat" z poprawionym przez producenta chłodzeniem. Jedyną wadą tego zestawu jest to, że Ty go jeszcze nie masz ;)

Z wszelkimi pytaniami zapraszam do kontaktu na PW bądź GG 41653476. NIE INTERESUJĄ MNIE ZAMIANY. WYSYŁKA TYLKO PO WPŁACIE NA KONTO Z GÓRY

CENA: 400ZŁ

[​IMG].

Wczytywanie...

Poleć forum