1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 120GB + Kinect + Pad + 12 Gier

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez Matthaeus, Styczeń 29, 2015.

1. Matthaeus

Matthaeus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Do sprzedania mam konsole Xbox 360 120GB + Kinect + Pad + 12 Gier!
    Jestem pierwszym właścicielem konsoli. Gry w zestawie:

- Gears Of War
    - Gears Of War 2
    - Gears Of War 3
    - Grand Theft Auto IV
    - F1 2011
    - FIFA 11
    - FIFA 12
    - FIFA 14
    - Kinect Adventures!
    - Alan Wake
    - Max Payne 3
    - Assassin's Creed II (Wersja cyfrowa na dysku)

Stan konsoli oceniam na bardzo dobry wizualnie i technicznie. Nie posiadam oryginalnego kartonu przy przeprowadzce gdzieś zaginął.
    Pad któremu zrobiłem zbliżenie jest nowy natomiast drugi jest uszkodzony mianowicie przy grach typu GTA, FIFA postać sama się porusza zatacza się itd.. Możliwe, że po przeczyszczeniu pada usterka ustąpi. Cena jaka mnie interesuje to 650 zł :) pozdrawiam
    http://olx.pl/oferta/xbox-360-120gb-kinect-pad-12-gier-CID99-ID6sVFH.html#fea3b2164a

Wczytywanie...

Poleć forum