1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360+ 2 pady+ 9 gier

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Sejwer, Marzec 31, 2014.

1. Sejwer

Sejwer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Witam, chce sobie kupić nowszy sprzęt i w związku z tym mam zamiar sprzedać mój aktualny. Mam Xbox 360, wersja bez HDMI (aczkolwiek na kablu do telewizora jest opcja 1080p, napewno ten kabel jakoś się nazywa, ale nie jest to HDMI), 2 pady (oryginalne białe), do tego całe okablowanie od producenta, słuchawki, książeczki, pudęłko oraz 9 gier: GTA V, Sean White (Snowboard), Fable 3, Forza 3, Fifa 12, Sega Tenis, MMA, Army of Two, ostatniej nie pamiętam (wszystkie oryginalne). Konsola niegdy nie była przerabiana, nie ma z nią żadnych problemów.

Myślałem o cenie 600zł, czy to jest realna kwota? A może udałoby się coś więcej?!

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edit: Zapomniałem dodać że do Xboxa dołączam 2 dyski, jeden 20GB który działa bezproblemowo, oraz drugi 120GB ale nawet nie wiem czy dziąła ponieważ od zakupu używałem tylko tego mniejszego.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TalareK

TalareK Banned Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Lębork
    Z którego roku ją masz?

4. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Możesz pomyśleć nad sprzedażą tych rzeczy oddzielnie. Np konsola, dodatki i gry jako jedna oferta, a oddzielnie drugi pad i GTA V.

W sumie jeśli masz pada bezprzewodowego to do ceny myślę ze moglibyśmy się dogadać, bo myślę nad zakupem drugiego.

5. Sejwer

Sejwer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Warszawa
    Przez chwilę myślałem o sprzedaniu w częściach tego zestawu, ale jednak mimo wszystko myślę że całość szybciej zejdzie.

Przyznam się szczerze że nie wiem z którego roku jest konsola, jestem jej drugim właścicielem. Wiem że ta konsola była wymieniona w związku z tym "Ringiem" (nie pamiętam jak to się nazywało dokładnie).

6. jmyung

jmyung Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Z tyłu konsoli znajdziesz datę produkcji.

Wczytywanie...

Poleć forum