1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 20" vs PC 32"

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez mantf, Październik 9, 2010.

1. mantf

mantf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam. Jeżeli mielibyście taki wybór co byście wybrali:

Specyfikacja PC:
    Geforce 9500GT
    Intel Core 2 Quad 4x 2.33
    3GB RAM

1. Xbox 360 + Monitor 20" full HD
    2. PC (podany wyżej) + 32" Sony Bravia (z złączem PC)

Mam wątpliwości co do wydajności kompa i do tego czy w najbliższym czasie gry będą płynnie chodzić. :/

Co do Xboxa to nie miałbym do niego możliwości grania online (multiplayer) niestety doradzcie proszę.

Macie wybór, wybierajcie 1 lub 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. SpectraL

SpectraL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Mikołów
    Dla mnie Xbox jak i inne konsole zawsze najlepiej sprawdzają się na TV i też mój klocek jest na Samsungu 32", natomiast nie potrafiłbym grać na PC na takim tv i wystarcza mi moja 19stka. Ja bym brał PC jednak, tylko że zamiast takiego TV wziąłbym mniejszy monitor i lepsze części do PC. tak więc 2jka.

Wczytywanie...

Poleć forum