Xbox 360 2009r Jasper - Migająca zielona dioda

Komiiro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam, wczoraj oglądałem YouTube i zaczęła migać ta lampka. Konsola chodziła normalnie i po jej wyłączeniu i włączeniu jej już na drugi dzień wieczorem stało się to coś -
Objawy to brak obrazu i dziwnie działający dysk słychać takie jakby piszczenie, którego do tej pory nie było. Co robić w takiej sytuacji co jest grane i czy da się to naprawić, a jeśli tak to jak ?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zdemontuj dysk i sprawdzi co będzie.
 

Komiiro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nic się nie zmienia poza tym, że nie słychać tego piszczenia :/

Zostawię konsolę bez zasilania na kilka godzin, może coś to da :p
 
Ostatnia edycja:

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Podobny problem miałem w ps3 wiem że to inna konsola ale u ciebie nie wykluczone że mogło stać się to samo.
Konsola normalnie się uruchamiała lecz nie było obrazu i z wnętrza też wydobywał się jakiś dziwny dźwięk jakiś pisk.
Po sprawdzeniu w serwisie okazało się że poszły luty na gpu.
 

Komiiro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Być może, ile kosztowała cię naprawa ?
Podobny problem miałem w ps3 wiem że to inna konsola ale u ciebie nie wykluczone że mogło stać się to samo.
Konsola normalnie się uruchamiała lecz nie było obrazu i z wnętrza też wydobywał się jakiś dziwny dźwięk jakiś pisk.
Po sprawdzeniu w serwisie okazało się że poszły luty na gpu.
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Serwis w którym diagnozowali usterkę nie podjął się naprawy chciałem oddać do innego ale zawołali sobie 250zł to zrezygnowałem i konsole sprzedałem.
 

Komiiro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ech... Chyba trzeba będzie wyrzucić ją na śmieci.. Chyba że to jest jakiś inny problem i tańszy :/
 

dawid07051994

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
oddaj do serwisu na diagnoze może przyczyna leży zupełnie gdzie indziej.
A jeżeli naprawa będzie kosztowna to może ci się uda sprzedać pare rzeczy na części ja tak zrobiłem z fatem w ubiegłym roku.
 

Boll

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Typowe do migającej diody power jest to że napęd jest nie podłaczony. Możliwe że poprostu kabel sie wypiął. Nie jest tez wykluczone ubite sb... Tak jak wyzej diagnioza w serwisie i będzie wiadomo dokładnie
 

Komiiro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ale żeby przy tym nie było obrazu ? Co prawda napęd już ledwo działał, mogę to sam sprawdzić ? Czy jest duże ryzyko uszkodzenia konsoli, napęd niby się wysuwa, ale odkryłem przed chwilą shizę, że jak klikam power to się tacka napędu czasem wysuwa :mad:
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Ale żeby przy tym nie było obrazu ? Co prawda napęd już ledwo działał, mogę to sam sprawdzić ? Czy jest duże ryzyko uszkodzenia konsoli, napęd niby się wysuwa, ale odkryłem przed chwilą shizę, że jak klikam power to się tacka napędu czasem wysuwa :mad:
Uszkodzony sb w 100%. Koszt z wymianą na Nowy nie przekracza 200zl. Sam przelut ok 120-150zl

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Komiiro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jaki serwis byście polecili ?
 

Do góry Bottom