1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 20gb + 2 pady + guitar hero

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez zibby1515, Luty 12, 2010.

1. zibby1515

zibby1515 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam do zaoferowania mojego xboxa 360 premium 20 gb kupionego w wakacje półtora roku temu,już z poprawionym chłodzeniem,bez obawy na Rrod,nawet po 15 godzinach gry nie był specjalnie nagrzany. jest przerobiony,iExtreme 1.61,nie ma bana,odłączyłem sie od neta sporo przed falą,można gry spokojnie instalować.Napęd liteon. Do konsoli dorzucam 2 pady,headset,okablowanie,gitare do guitar hero od guitar hero 3 czarną używaną ze 2 tygodnie,kilka płyt ;)
    Na oferty czekam na mailu lub prywatnej wiadomośći,tam sie dogadamy;)
    zdjecie zestawu:
    http://zapodaj.net/4c0d5909e8de.jpg.html

Wczytywanie...

Poleć forum