1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 240GB 11 org. gier nieprzerabiana

Temat na forum 'Wycena ofert' rozpoczęty przez chudek, Listopad 17, 2014.

1. chudek

chudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Czas na przesiadkę na next geny wiec i pora na pozbycie sie bardzo mało używanego xboxa 360

Konsola to Xbox 360 Arcade + dysk 240GB nigdy nie przerabiana po wymianie płyty przez Microsoft na gwarancji (Jasper) od roku lezy praktycznie nieuzywana, posiadam wszystko co były przy nowej konsoli (pudełko itp itd)

do kompletu mam 11 oryginalnych gier

GTA V
    GTA IV
    RDR
    Gears Of War 2
    Mass Effect 2
    AC II
    AC Brotherhood
    FIFA 11
    COD MW3
    COD BO
    COD MW2

Pewnie bardziej opłaca sie sprzedaż gier i konsoli osobno ale ile mniej wiecej za co wołać?

Z góry dzieki za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. chudek

chudek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ktoś pomoże? Nie wiem ile mam za niego zawołać :)

Wczytywanie...

Poleć forum