Xbox 360 250 GB + 2 PADY za 550 zł ? - Oszust?

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
 

Altres

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Koleś łącznie zarobi 20466,8 zł nawet nieźle jak na parę godzin ale musi z kraju wiać jak nie chce tą kasę zwracać i w pudle schylać się po mydło :D
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
A ile za nie dał [Pszczoła?]
Ale gadamy teraz o tym userku niż o twoim kumplu :D
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie się mu je*ło i dał 100 ramiast 10 ***
 

ciajus

Użytkownik
Użytkownik
Chyba, że ma już kupiony bilet i tylko zbierał "kieszonkowe" :D:D
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Wiesz PSP to raczej nie będę chciał :D to raczej się za dobrze nie znam!

No właśnie jakby za 199złotych ale jednak jest za 400zł :D
Tylko na pewno to będzie kupno kota w worku i jeszcze napiszę że to nowe PSP

Pewnie wystawił te 100sztuk żeby ludzie poszli na to a jeśli mu zabraknie wbije do Media kupi parę sztuk i znów będzie extra sprzedaż
 

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie się mu je*ło i dał 100 ramiast 10 ***
pewnie na X'a tak samo żle cene wpisal i na psp :p
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
pewnie na X'a tak samo żle cene wpisal i na psp :p

hahahahahaha . sam się w sumie nad tym psp zastanawiam czy to fake.
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli to prawda to człowiek powinien raczej kupić okulary i znów pewnie będzie w Faktach o tym :że mi się jedno zero zrobiło więcej:
 

dexter12345

Użytkownik
Użytkownik
 

Dragsiu

Użytkownik
Użytkownik
zastanawiam czy to fake.
Zobaczymy za jakiś czas. Ja bym bynajmniej nie ryzykował :p
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chłopie, ta nokia to kolejny wałek: Nokia 5800- GWAR. # 3,2MPX # STAN DB # WYPRZEDAŻ (1071396203) - Aukcje internetowe Allegro TO jest TAKA sama cena a widzisz jaki stan.
 

biskent00

Użytkownik
Użytkownik
Wszystkie aukcje dzisiaj wystawił
 

Pszczoła

Użytkownik
Użytkownik
psp moze nie.. ake X bapewno.. :D
 

Ziomex2073

Użytkownik
Użytkownik
Ja radzę się powstrzymać od wysyłania pieniędzy do tego allegrowicza... Tym bardziej jeżeli się nie godzi na wysłanie pobraniowe... Jakaś osoba włamuje się na konta użytkowników i zaczyna sprzedawać fikcyjne rzeczy za bezcen!!! Raczę napisać do allegro i czekać... Jeśli do 2 dni nie zablokują mu konta można ryzykować... Ja jak pierwszy raz zobaczyłem taką okazje to prawie się nagrałem i mu prawie przelałem pieniądze... Na szczęście to był już wieczór i nie byłem na poczcie(a konta internetowego na szczęście nie miałem).... Drugi raz też mi się takie coś przytrafiło ale już nie dałem się nabrać... Napisałem do allegro i... Za ok. 30min zawiesili konto... Koleś dzwonił później do mnie i mnie wkręcał że zawiesili mu za niezapłaconą prowizję ale ja mu powiedziałem że poczekam aż mu odwieszą i już nie dzwonił... I i tak mu nie odwiesili...
JEŚLI WIDZICIE JAKĄŚ PODEJRZANĄ OFERTE NA ALLEGRO LUB NA JAKIMŚ INNYM SERWISIE TO POMÓŻ PRACOWNIKOM TEGO SERWISU ORAZ KUPUJĄCYM I NAPISZCIE DO NICH!!!
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Normalny człowiek każdy pieniądz szanuje ale widać na tych aukcjach że jednak nie każdy a teraz trudno o pieniążek [ O naszą polską walutę ]
 

Marcinpl25

Użytkownik
Użytkownik
W psp kręci ma 20 sztuk a w niektórych momentach odwołuje się do liczby pojedynczej. Więc kręci.
Od siebie dodam, że sprzedaje, ponieważ przesiadam się na smartphone HTC HD2(support PSX(FFVII)) inaczej nie sprzedawałbym tej konsoli, dbałem o nią strasznie co widać na zdjęciach.
 

Marcus64

Użytkownik
Użytkownik
Ludzie ale wy naiwni jesteście tak kupisz a tam Zephyr 2006/2007

swoją droga myślicie troszkę ?? jakim prawem wystawia tyle przedmiotów skoro nie jest super sprzedawcą allegro prędzej czy później i tak wykasuje jego aukcję

Up:Mylisz się 89zł a nie 160zł troszkę przesadziłeś z ceną
 

Wonex

Użytkownik
Użytkownik
Ale tacy ludzie na głupkach po prostu zarabiają a my po prostu tutaj się zastanawiamy czy to oszust czy nie
 

Do góry Bottom