1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 250 gb + kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Mikenden, Sierpień 26, 2012.

1. Mikenden

Mikenden Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ,
    chciałem się przymierzyć do kupna swojej 1 konsoli (wiem wiem pewnie było już milion takich tematów) i chciałbym się dopytać czy to prawda że konsole matowe są nowszymi modelami połysku pod względem awaryjności i parametrów ?? I od kiedy produkowane są najnowsze wersje ?
    Przeszukałem już allegro wielokrotnie w poszukiwaniu okazji . W jakich cenach opłaca się kupić teraz xboxa 360 slima z kinectem 2 padami i powiedzmy 3 grami ? znalazłem taką ofertę http://img04.allegroimg.pl/photos/oryginal/25/83/78/70/2583787033_3 kupiona w lutym 2011 jest warta ceny 1100 ? I czy ten ze zdj to slim?
    Pozdrawiam serdecznie :)

Wczytywanie...

Poleć forum