1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 250 GB z "markietu"

Temat na forum 'Co kupić?' rozpoczęty przez slavko80, Maj 9, 2014.

1. slavko80

slavko80 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przymierzam się do zakupu XBOX'a 360. Zakup głównie dla dziecka - Kinect, choć wiadomo tatuś czasem też sobie "pyknie" :p

Po przewertowaniu forum widzę że jest mega dużo opcji - przerobione, z RGH lub bez, z LT, nowe, używane, powystawowe, allegro, sklepy, etc. Jest w czym wybierać...

Jeszcze się waham którą opcję wybrać. Natknąłem się jednak na promocję w sieci Auchan - za XBOX'a 360 z dyskiem 250GB, Kinectem + dwie gry chcą 999 zł.

Porównując ofertę do wyszukiwarek cenowych czy też allegro cena wygląda na atrakcyjną? Dzwoniłem do najbliższego sklepu w mojej okolicy i mają tego sporo. Także nie jest to tylko "gazetkowa" promocja.

Czy ta oferta jest dobra czy można gdzieś w podobnej cenie wyhaczyć taki zestaw?

Czy taki zestaw można później przerobić np. na opcję RGH?

Czy na coś szczególnego powinien zwrócić uwagę przy zakupie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomix710

tomix710 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ekspertem rynku nie jestem ale parę zdań pozwolę sobie napisać.

Biorąc pod uwagę że X360 ma 250gb, dokładają do niego kinecta z dwoma grami przyznać trzeba że oferta jest wart przemyślenia.

Na pewno można zestaw kupić taniej ale kupując w sklepie masz większą pewność że w razie problemów możesz oddać ją na gwarancji, takowa musi być.

Sądzę że 99% Xbox'ów można przerobić i nie martw się że twój jest akurat w tym jednym ale wiąże się to z utratą gwarancji ;)

Może to trochę głupie ale proś aby pokazali Tobie sprzęt przed zakupem w końcu nie kupujesz zabawki Lego za 50zł. Sprawdź czy wszystko wygląda oryginalnie i czy nie jest z drugiej ręki.
    Sklep znany ale sprawdzić zawsze można ;)

Pozdrawiam.

Wysłane po przez "Super Szybki Internet LTE" 1mb/s i Xperie Z1

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Jeśli zamierzasz kupić i nie przerabiać to jest dobra opcja zakupu z tego Marketu. Jednak jak będziesz przerabiał jakkolwiek to odradzam.... dlaczego.... otóż stracisz gwarancje, fakt dostaniesz nową ale na pół roku góra rok i tylko na przeróbkę od osoby która ci przerabiać będzie, nie znam nikogo kto w ten czas podpisuje się dodatkowo sprzętem jeszcze i daje gwar. na całość, no chyba że za dopłatą.
    Lepiej kupić nową przerobioną z sklepów allegrowych a wtedy dają z gwarancja 24 mies. już na całość, bo te gwarancje już daje sprzedawca i to w jego kwestii już ryzyko, a nie serwis M$.

Polecam MSformat z Poznania http://allegro.pl/listing/user/listing.php?order=p&us_id=15005907. Ma wystawione konsolki na allegro. Będziesz zadowolony.
    Wyliczając:
    999 zł konsola + z 160-200 przerobienie wersji E. To masz 1200 max, u niego za 1379zł masz wersję E, czyli łądniejszą http://allegro.pl/xbox-360-slim-e-rgh-500gb-2xpad-kinect-hdmi-gw24-i4226508967.html masz to samo ale i już z dyskiem 500GB i dodatkowo 2-gim padem. Reasumując wychodzi to samo co wersja marketowa, a nawet korzystniej w dodatku Gwara 24 Mies. Więc ja bym Marketówki nie brał kiedy byś myślał o przerobieniu.

Dla informacji konsola Slim w Wersji E, ma nieco mniejsze ograniczenia ponieważ nie posiada zbytnio zwyukłego wyjścia A/V, więc kupywać ją najlepiej jak masz TV LCD co by pod HDMI podłączyć, pod zwykły CRT TV też by nie było w sumie problemu, najgorzej jest jeśli by chciał pod zwykły Monitor LCD po kablu D-SUB... wtedy się nie da.

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

5. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Ja bym brał przerobione na RGH, jak dla dziecka to dysk 500GB. Poszukaj po forum, wiem że DEXTER sprzedaje konsolki, chyba ESLORD. Ja bym nie brał wersji E. Nie dość że pozabierabe porty, to nie ma wskaźnika padów i jest brzydsza od zwykłej Slim.

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

6. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Wersja E to kwestia gustów, mnie sie bardziej podoba niż zwykła slim. Porty nie wydaje mi sie aby jeden port USB, oraz brak portu wyjscia standardowego jak wczesniej był jakimś minusem ; po AV i po HDMI nadal podłączysz także uważam wcale nie gorsza wersja E. Dokładnie Eslord i Dexter takze sprzedaja nówki.

Napisane na Joysticku w Commodore 64. Tapatalk wczytany z kasety magnetofonowej :-D

Wczytywanie...

Poleć forum