1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 250gb + 2pady + gwarancja + fifa14 + diablo3 + bf3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Kamil Sławiński, Lipiec 11, 2014.

1. Kamil Sławiński

Kamil Sławiński Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zory, Poland
    Witam, mam do sprzedania praktycznie nową konsolę Xbox 360 250 gb z akcesoriami podanymi poniżej. Wspomnianą konsolę zakupiłem w listopadzie ubiegłego roku, była używana sporadycznie, dlatego jej stan oceniam na idealny. Sprzedaję ją ponieważ od dawna nie mam czasu na granie, w tym roku również zaczynam studia, dodatkowo zbieram kasę na rower.

W skład konsoli wchodzą:
    - Konsola XBOX 360 250GB
    - GWARANCJA, ważna ponad rok
    - 2 pady, jeden przewodowy, drugi bezprzewodowy
    - 3 GRY: FIFA14, DIABLO 3 oraz BATTLEFIELD 3
    - zasilacz, kabel HDMI, kable chinch

cena jaka mnie interesuje to 800 złotych.

Allegro: XBOX 360 250 GB + 2PADY + GWARANCJA + 3 GRY (4408858067) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Swoje oferty możecie przedstawiać w tym temacie, chętnie też odpowiem na nurtujące pytania. Pozdrawiam.

//edit: cena dodana.

Wczytywanie...

Poleć forum