1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 250gb czy 4gb ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez soulkirou, Czerwiec 21, 2013.

1. soulkirou

soulkirou Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Łódź/Włocławek
    Witam, ostatnio myślę o kupnie xboxa 360 i nastawiony bylem na kupno 250gb wersji, leczy czy ona sie opłaca ? wydać 900zl na nowy sprzęt z 250gb dyskiem a może lepiej wydać 600zl na podstawowa 4gb wersje i kupić poprostu jakieś 2 pendrivy 32gb za cenę 140zl (czyli łącznie 740zl) a za resztę kasy dokupić drugi kontroler i jakies gierki ?

Druga sprawa to czy naprawdę potrzebny jest az tak duży dysk ? I czy dostane xboxa 4gb slim z karta jasper ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Jak slim to nie jasper. Nie ma slimow z płytą główną jasper. A co do dysku. Ja swojego slima zakupilem z dyskiem 250 i nie żałuję. Wszystkie gry na dysku mam, juz chyba tylko z 50 gb wolnego miejsca zostało. Konsola o wiele ciszej działa jak sie gra z dysku(moim zdaniem napęd to najgłośniejszy element konsoli) Ja osobiscie nie mógłbym tak kombinować i co chwila cos instalować i kasować. Niektóre gry instalują sie dosc długo. Ale kazdy wie najlepiej co mu pasuje a co nie. Ja polecam dysk, a gierki to raz na miesiąc mozna spokojnie 2,3 tytuły zakupić za rozsądne pieniądze.

Wysłane z mojego X10i za pomocą Tapatalk

4. Rychu1988

Rychu1988 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Bierz z większym dyskiem. Większa wygoda niż kombinacje z pendrive'ami. Zawsze możesz grac na używkach, co wychodzi dużo taniej.

5. Kamilos100

Kamilos100 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ja również polecę ci zakupić z dyskiem, tym bardziej jeśli zamierzasz kupować golda, bo co miesiąc do końca tego roku mają być po dwie gry do pobrania za darmo. Więc z pendrive byla by lipa.

Wczytywanie...

Poleć forum