1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 250GB Slim sam się włącza

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pawelk79, Listopad 8, 2013.

1. pawelk79

pawelk79 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dębica
    Witam od kilku dni moja konsola Slim sama się włącza tak raz lub dwa razy na dzień i zazwyczaj raz w nocy. Zazwyczaj po uruchomieniu jest zresetowana to znaczy trzeba od nowa ustawiać rozdzielczość bo jest ustawiona najniższa do tego jak zaczynam grać to po kilku minutach (2,3 min.) słychać dzwięk i sie wyłącza po ponownym uruchomieniu robi tak jeszcze raz (ale to nie reguła) i później można grać nawet cały dzień bez problemu . Konsola jest podłączona do plazmy 50" kablem HDMI (oryginalny Microsoft) . Około pół roku temu wymieniłem taśmę od uruchamiania i wysuwania tacki ale do tej pory wszystko było ok i nikt od tamtej pory jej nie rozkręcał . Będę wdzięczny za każdą radę , mam bardzo pracowity weekand więc odpisze pewnie dopiero w poniedziałek . Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jak slimka to pewnie będzie jakiś problem z tą tasiemką, wymień przedni panel, albo odłączaj od prądu, żeby się nie włączała :p

4. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    Też obstawiam Tasiemkę flex. Ewentualnie Moduł RF. Ale z tego co piszesz że wymieniałeś tasiemkę, domyślam się że wiesz jak to rozebrać zatem proponuję tę tasiemkę puki co do testów odlączyć, konsolę uruchamiać z PADA, a wysuwanie tacki używać z menu i zobaczyć wtedy czy będzie OK. Daj znać co wyszło

5. pawelk79

pawelk79 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Dębica
    Dziękuję za wszystkie odpowiedzi , odłączyłem taśmę i od dwóch dni konsola sama się nie włączyła a po uruchomieniu nie ma zresetowanych ustawień obrazu tylko takie jakie ustawiłem . Pozostaje wymiana taśmy :smile:. Pozdrawiam

Wczytywanie...

Poleć forum