1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360, 250GB Slim - uda sie przerobic ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez grzeszut1, Wrzesień 19, 2012.

1. grzeszut1

grzeszut1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, czy jest mozliwe ze w mojej konsoli xb 250gb Slim z data prod. 2011-08-29 znajde naped 16d4s, czy to napewno bedzie 16d5s? Bo nie wiem czy warto ja rozkrecac i zagladac co sie kryje w srodku... Chcialbym ja przerobic a z tego co wyczytalem na c4va to tylko 16d4s jest przerabialny, zgadza sie?

Z gory dzieki za info

2. Lotnik421 Xbox One

3. mooleda

mooleda Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam podobny problem tylko Slim 4GB data produkcji to 17.08.11. Podpinam się pod temat :)

4. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Znajomy miał slima z końca września i miał 16d4s. Trzeba rozebrać konsolę i sprawdzić.

1 osoba to lubi.
  5. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    Potwierdzam. D4S zdarzały się też po 1 sierpnia. Wiem z doświadczenia.

1 osoba to lubi.
  6. grzeszut1

grzeszut1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    faktycznie trafila mi sie 16d4s fm 1701 :) wiec lece ja przerabiac :) - dzieki za info

7. RuNNerka

RuNNerka Banned Użytkownik

Polubienia:
    30
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków
    Farcik. Różnie bywa z tym sierpniem. Miałem konsole chyba z 17 sierpnia - 16d5s. Przyjechał potem klient z 21 lub 23 sierpnia - 16d4s. Kwestia szczęścia, w jednej fabryce 16d4s sie skonczyly i dawali 16d5s a w innej jeszcze zostało więc dawali 16d4s.

Wczytywanie...

Poleć forum