1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 4gb a dysk zewnętrzny

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez baranek1993, Grudzień 28, 2010.

1. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Witam, posiadam xbox 360 slim 4gb i chcę dokupić sobie dysk zewnętrzny, proszę o dobranie mi odpowiedniego takiego żeby wszystko grało bez wad..
    Wiem tylko tyle, że dysk nie może być większy niż 250 gb bo chyba nie będzie czytało go. Ale nie wiem ile w tym prawdy dlatego proszę Was o pomoc bo jestem kompletnie zielony w tym temacie.

Przed chwilą kupiłbym pada niekompatybilnego z moją konsolą dlatego też wolę nie dokonywać wyboru.

2. Lotnik421 Xbox One

3. AiZo

AiZo Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    KrakĂłw, Poland
    Jeżeli chcesz go PRZYSTOSOWAĆ do pracy z Xboxem jako dysk twardy konsoli, to obsłuży max 16GB z tego, więc lepiej pendrive. A jeżeli chcesz na nim przechowywać rzeczy typu obrazki, muzyka itp a nie save'y czy dodatki, to wykryje Ci te 250gb.

4. tbg5

tbg5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z tego co się orientuje dyski zewnętrzne nie działają z 360.

Inaczej - działają, ale pokazują tylko 16 gigabajtów miejsca (po ostatniej aktualizacji dotyczącej pendrive'ów)

5. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Chciałbym na nim przechowywać gry(jak będzie to możliwe w niedługim czasie), save, muzykę, filmy..

6. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    na 16gb duzo nie poprzechowywujesz lepiej kup na allegro dysk 250gb do slima cena 170/190zl

7. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    jakikowleiek na usb powinien zadziałac

8. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Dokładnie kup sobie 250gb dysk do konsoli ok175zł albo kup sobie 120gb i + przenośny na tym 120gb gry savy a na przenośnym muza i inne jak będziesz musiał przenieś savy to przystosujesz ten dysk i przeniesiesz ( chociaż to do go lepszy pen bo tańszy a na xie i tak nie słucham muzyki z powodu że się nie da przewijać a filmy oglądam na tv w drugim pokoju tak że przenośny dysk mi nie potrzebny i tobie też polecam takie rozwiązanie mam pena 8gb i dysk 250gb + jeszcze kartę pamięci do xa 256 mb mam wszystko na dysku a jak chce coś przenieś od ładuje na pena albo na kartę bardzo wygodne rozwiązanie

Wczytywanie...

Poleć forum