1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 4gb + kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez siebiat, Czerwiec 10, 2011.

1. siebiat

siebiat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dostałem do zabawy na pare dni to cudo Microsoft Xbox 360 4GB + Kinect - Konsola + Sensor + gra Adventures i zastanawiam sie czy warto kupic to urządzenie czy może lepiej ktoregoś xboxa z dyskiem twardym ? Jako laik nie wiem czy wystarczy mi te 4 Gb, czy jak podepne dysk usb do niego to bedzie to podobnie jak w wersji fabrycznej z dyskiem. Jak jest z pobieraniem gier z XBL czy wystarczy mi miejsca ?

Nie znalazłem na pudełku info na temat tego modelu czy to jest slim, arkade czy co innego pisze na nim tylko "xbox 360 4gb kinect" i nie ma w nim miejsca na wewnętrzny dysk twardy.

PZDR

2. Lotnik421 Xbox One

3. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli myślisz o pobieraniu gier z XBL to napewno ci miejsca nie wystarczy. Kupuj z dyskiem 250gb. Jest też możliwość nagrywania gier na dysk co oszczędza napęd (oryginalna gra nadal musi być w napędzie do weryfikacji).

Ten model konsoli to jest slim

4. venom85

venom85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    mniej wiesz,lepiej spisz
    4gb nie wystarczy ale z czasem mozesz gokupic dysk bez problemu

5. sloniu

sloniu trolololololo V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jedna gra zajmuje około 8.5 gb +/- (zalezy od gry). Sam sobie odpowiesz, czy Ci instalacja gier wisi czy nie (szybsze loadingi etc).

6. siebiat

siebiat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tyle ze w tym urządzeniu nie ma miejsca na dysk. Czy wobec tego bedę mogł zastosowac np. zwykly zewnętrzny dysk USB ?

7. hashpl

hashpl Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Płock
    Poszukaj dobrze a znajdziesz, zewnetrzny dysk USB bedzie mial jedynie 16gb bez wzgledu czy podlaczysz 120gb, 500gb czy 1TB

8. siebiat

siebiat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziekuje wszystkim za pomocne odpowiedzi. zdecydowałem sie na zakup XBOX-a z dyskiem 250 Gb.

9. triplex

triplex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    lol ,pierwsze słyszę o Slimie bez miejsca na dysk . Popatrz dobrze - podpowiem prawy bok konsoli (patrząc od przodu)

10. michaf95

michaf95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Nowy Kisielin
    sam mam ta slimke i ma ona wejscie na dysk od spodu jak stoi pionowo a od strony prawej jak poziomo wejscie na dysk jest uryte pod zaslepka

Wczytywanie...

Poleć forum