XboX 360 a D-link G604T

Phrarr

Użytkownik
Użytkownik
Bo do x'a należy dokupić moduł WiFi inaczej ci nie pośmiga Internet przez WiFi na x'ie.
 

SkuT

Użytkownik
Użytkownik
Mam wielki problem, z którym nie moge sobie poradzić, mianowicie sytuacja jest taka:
Pragne połączyć Xboxa 360 przez Wi-Fi do mojego routera (D-Link G604T), gdy to robię, to mam internet, leeeecz nie widze Xboxa w sieci ani też z niego nie widzę innych komputerów, a potrzebne mi to by połączyć się z Windows Media Center.
Problem mija gdy podłączam go za pomocą kabla a nie Wi-Fi, w tedy konsola jest widoczna i mogę spokojnie oglądać filmy itp.

Ustawienia zrobiłem takie, jakie sobie rzyczyli mianowicie NAT jest otwarty UPnP włączone. Ponadto próbowałem z wyłączonym UPnP a włączonym DMZ i ustawionym na IP X-a

Może ktoś z was miał taki problem i wie jak go rozwiązać, za odpowiedzi z góry dziękuje
 

SkuT

Użytkownik
Użytkownik
Bo do x'a należy dokupić moduł WiFi inaczej ci nie pośmiga Internet przez WiFi na x'ie.
Heh... Fajnie ale skoro pisze, że internet w X-ie mam i że podłączam pod wi-fi to czy nie jest oczywiste, że go kupiłem?
 

Phrarr

Użytkownik
Użytkownik
Być może mój błąd, ale ja z twojego zdania wywnioskowałem, że jak masz kabel to ok a jak nie to wtedy problem...

Przepraszam mój błąd jak widać.
 

SkuT

Użytkownik
Użytkownik
Chodzi o to, że jak pod kablem go mam to jest widoczny w sieci a jak pod WiFi to tylko mam internet a z połączenia z innym kompem jest kapa
 

Do góry Bottom