1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a dysk sieciowy przed NAT'em

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rakosz, Grudzień 21, 2012.

1. rakosz

rakosz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ...
    Mieszkam w domku jednorodzinnym i mam problem z konfigurowaniem sieci. Komputer wraz z dyskiem sieciowym jest w jednej części domu a xBox w drugiej. Z racji że nie mam możliwości wyłożenia kabla zakupiłem urządzenie TP-Link WR743ND, który może być jako AP Klient, AP Router, AP Repiter, Bridge Wifi. Na początku skonfigurowałem go jako AP Clienta i mój xBox uzyskał dostęp do internetu oraz zaczął się cieszyć z funkcjonalności live... Problem pojawił się w chwili próby dostania się do dysku sieciowego przed NATem bo xBox stanął po drugiej stronie routera i go nie widzi (chopdzi o usługę DLNA - np. oglądanie filmów z dysku sieciowego). Próbowałem skonfigurować TPlinka jako Clienta WiFi ale niestety na portach LAN nie mam internetu, dlatego nasuwa mi się pytanie - jak skonfigurować TP-Linka TW743nd by zobaczył dysk sieciowy za WiFi (za NATem)?

Proszę o podpowiedz bo jakoś nie potrafię skonfigurować tego. Próba ustawienia odbiornika WiFi (TP-Link TW743nd) jako Client WiFi powoduje że nie mam internetu po portach LAN a jak ustawię jako AP Client to mam net lecz xBox360 nie widzi dysku sieciowego przed NATem...

Wczytywanie...

Poleć forum