1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a dysk zewnetrzny

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Masownik20, Marzec 7, 2012.

1. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Witam
    Mam takie pytanie
    Ostatnio rozgladalem sie za dyskami zewnetrznymi tego typu aukcja dla przykładu:
    SEAGATE EXPANSION 500GB USB 3.0 Model STAX500202 (2161326282) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
    dysk mi jest potrzebny głownie do kompa zeby filmy przerzucac itd...
    teraz moje pytanie czy taki dysk poprzez usb da sie podpiac pod xboxa zeby instalowac gry na niego i grac..czy nie obedzie sie bez kupienia dysku dedykowanego przez MS do xboxa?? bo tak to musze 2 dyski kupic hmm

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Bedziesz mogl podpiac go po USB i przystosowac do xboxa tak jak to sie robi z pendrivami. Wada jest to, ze mozna wydzielic max. 16Gb.

4. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  5. Masownik20

Masownik20 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    82
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    nie ten dział dlatego tam napsialem..prosze o usuniecie...
    Detektywi zawsze sie znajda

Wczytywanie...

Poleć forum