1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 a dźwięk

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez songossj2, Styczeń 12, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. songossj2

songossj2 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Pokój ok. 2x4[m]
    Witam, posiadam xboxa 360 i monitor zwykły lcd(nie hd). Do monitora podłączam xboxa przez ten kabel: http://empikmedia.pl/c/kabel-hd-av-for-x...72055.jpg, ale problem jest z dźwiękiem. Chinche mógłbym podłączyć bezpośrednio do wieży, ale niestety jest ona za daleko i kabel nie sięga;/ Wiecie może jak mogę podłączyć głośniki/wieże(zwykły mini jack) do konsoli? Ale odrazu zastrzegam, że chcę to zrobić bez używania jakiś adapterów z allegro typu obustronnie żeńskie chinche, lub mini jacki itp. bo chcę to zrobić szybko, zebym mógł już pograć normalnie, a nie czekać pare dni aż dojdzie przesyłka, a w żadnym sklepie w moim mieście nie znalazłem takich adapterów;/
    Razem z kablem tym av hd był taki adapter: http://muzyczny.pl/towary/8075.jpg i chciałbym zapytać czy dało by się jakoś podłączyć do kompa głośniki i przez ten adapter xboxa i jakoś w komputerze ustawić, żeby w xboxie był dźwięk? Słyszałem, ze tak się da(chyba xboxa wtedy podłączasz pod wejście na mikrofon), ale nie wiem co,gdzie,jak ustawić.

Poradziłem już sobie. Jeżeli ktoś też miał podobny problem, to wystarczyło konsole podłączyć pod wejście na mikrofon a w ustawieniach dźwięku było trzeba odznaczyć i podgłośnić opcję "Front Pink In" Jako że nie umiem skasować tematu, proszę admina o jego usunięcie lub zamknięcie(na wypadek, jeśli ktoś miałby podobny problem w przyszłości).

2. Lotnik421 Xbox One

3. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak masz kabelki chinch to przytaskaj wieżę i podłącz iXa przez adapter do wieży na której ustaw AUX. Do kompa prawdopodobnie się da, ale żeby był dźwięk będziesz musiał mieć zawsze włączonego kompa, a poza tym, będzie sporo konfiguracji software'owej żeby to jako takowo działało. Najlepiej kupić adapter 2x żeński chinch na żeński jack i normalni podłaczyć głośniczki. Mam jeden taki adapter an zbyciu, więc jak jesteś zainteresowany to pisz na PW.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum