1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a głosniki Pc jak podłaczyc

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez damian92, Luty 27, 2010.

1. damian92

damian92 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mój kolega ma xboxa 360 i chce połaczyc głośniki pc lub 5,1 do Xboxa a xkolocek jest podłączony do monitora przez kabel RBG i te kable dodatkowe i ten do podłączenia do telewizora po prostu juz sie tam nie mieszczą
    w jaki sposob moze on to zrobic czekam na wasze odp
    z gory dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. Damick

Damick Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Słupsk
    Powinny zostać Ci tam dwa kable biały i czerwony. Te dwa kable podłączasz do złączki, która być może gdzieś masz (ja np miałem ją w zestawie do komputera i leżała 3 lata niepotrzebnie do momentu kupna xboxa) jeżeli nie to kupić groszowe sprawy. Złączka wygląda tak:

http://img2.vpx.pl/up/20090804/game_console_adapter_by_logitech.jpg

Wszystko śmiga, sam używam na głośnikach 5.1 logitecha.

4. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    1. Nie ten dział
    2. Jest odpowiedni temat w dziale sprzęt

Wczytywanie...

Poleć forum