1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a internet

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nowyswiezak, Styczeń 18, 2015.

1. nowyswiezak

nowyswiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam internet play online i chciałbym pograć sobie multi na xboxie i tu moje pytanie, czy lepiej udostępnić internet z komputera (ping mam w zależności od zasięgu 60-140) w tym wypadku musiałbym dokupić drugą kartę sieciową czy użyć zwykłego routera 3g (np. (Chciałbym jak najmniej wydać na to, ponieważ niedługo kupuję nową konsolę)
    Czy udostępniając internet z komputera z pingem np. 100 będą duże lagi online? I czy ten router co podałem by działał na xbox 360?

Mam nadzieję, że zrozumieliście o co mi chodzi, pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Polecam założyć normalny internet i kupić normalny router chyba, że masz ogromne ilości transferu liczone w dziesiątkach GB i gruby portfel.

4. nowyswiezak

nowyswiezak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Muszę czekać do końca umowy z play dlatego muszę skorzystać z którejś z ww. metod. A transferu mam 20GB + nocny transfer więc wszystkie aktualizacje itp bym w nocy ściągał.

5. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Samo granie online zeżre ci transfer, nie dasz rady ale oczywiście możesz przekonać się sam, polecam kupić router zamiast udostępniać z kompa.

6. dreamgsm

dreamgsm Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Próbowałem kiedyś, zaniechałem tego głupiego pomysłu - lagi takie że grać się nie dało - router też nie za super znalazłeś.
    20GB to żaden transfer, więcej się będziesz wku..... niż grał - taka moja opinia.

Wczytywanie...

Poleć forum