Xbox 360 a kineskop

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Witam, mam pytanie. Jak się ma Xbox do telewizorów kineskopowych? Czy da radę pograć we w miarę dobrej jakości? Czy nie mam na co liczyć? W razie czego posiadam monitor samsung Syncmaster 2243LNX. Można by go jakoś podłączyć do xboxa? Czy trzeba dużo kasy na przejściówki i kable? Dziękuję za poświęcenie i pozdrawiam ;)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

Muminek85

Użytkownik
Użytkownik
Niezły monitor, na pewno sprawdzi się sto razy lepiej niż kineskop. Taki kabel: KABEL VGA HD AV DO XBOX 360 / D-SUB (2754838237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Myślę co z dźwiękiem... masz tam obok jakąś "wieże", albo głośniki od PC?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Na kineskopie będzie słabo i napisy nieczytelne, lepiej kupić kabel VGA i podłączyć do monitora.
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 a kineskop

Wlasnie mam wieże ;p
@edit: chcialbym dodac ze jest tu wejscie music port i podlaczam wieze do pc uzywajac to wejscie i kabel jack 3.5mm (chyba, jacki mi sie zawszw mylily z chinchami, ale chinche to chyba nie dzwiek ^^)
@edit2: w miedzyczasie sprawdzilem sb roznice moedzy jackami a chinchami i mam pytanie... Ten kabel vga sie rozni czyms jak jest taki pozlacany a jam nie?
Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 a kineskop

Ja wczoraj przerzucilem się z kineskopa na leda,czyli hdmi. Różnica wielka. Przez kabel av bardzo słaba jakość wszystko zamazane

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2
 

Huntexx

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 a kineskop

No ta tylko nie mam kasy na nowy telewizor a nie wiadomo wgl czy dostane nowego (drugiego juz) xboxa na swieta

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
 

kamileqPL

Użytkownik
Użytkownik
No to jeśli chodzi o monitor, to podłączaj go do niego. Jakość uzyskasz na oryginalnym kablu microsoftu dużo dużo lepszą niż przez componenta.
 

Matatjahu6

Świeżak
Świeżak
Odradzam garnie an telewizorze kineskopowym, już przerabiałem takie rozwiązanie, wiadomo, że jak ktoś nie ma wyjścia ale obraz jest o wiele gorszy... Pozdrawiam
 

ziutas

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360 a kineskop

Na kineskopie da się grać i czasem jakość miałem lepsza niż na kiepsko ustawionym lcd. Ale gra w nowości to już prawdziwy hardcore. Teksty i interfejs sa robione już pod HD, więc w moim przypadku muszę siedzieć max 1.5 meta od tv, co już, wyklucza u mnie wygodna grę w łóżku przed snem :) Ale jak to mówią: jak się nie ma co się lubi...

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...
 

Mati_Nowakowski

Użytkownik
Użytkownik
Kabel jakieś 20 zł ;) Ja mam kineskopa 21'' i śmigam. Nie ma na co narzekać :)
 

Do góry Bottom