1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a kineskop

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Huntexx, Listopad 10, 2012.

1. Huntexx

Huntexx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam, mam pytanie. Jak się ma Xbox do telewizorów kineskopowych? Czy da radę pograć we w miarę dobrej jakości? Czy nie mam na co liczyć? W razie czego posiadam monitor samsung Syncmaster 2243LNX. Można by go jakoś podłączyć do xboxa? Czy trzeba dużo kasy na przejściówki i kable? Dziękuję za poświęcenie i pozdrawiam ;)

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. Muminek85

Muminek85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
  4. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Na kineskopie będzie słabo i napisy nieczytelne, lepiej kupić kabel VGA i podłączyć do monitora.

5. Huntexx

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Odp: Xbox 360 a kineskop

Wlasnie mam wieże ;p
    @edit: chcialbym dodac ze jest tu wejscie music port i podlaczam wieze do pc uzywajac to wejscie i kabel jack 3.5mm (chyba, jacki mi sie zawszw mylily z chinchami, ale chinche to chyba nie dzwiek ^^)
    @edit2: w miedzyczasie sprawdzilem sb roznice moedzy jackami a chinchami i mam pytanie... Ten kabel vga sie rozni czyms jak jest taki pozlacany a jam nie?

6. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa

Ja wczoraj przerzucilem się z kineskopa na leda,czyli hdmi. Różnica wielka. Przez kabel av bardzo słaba jakość wszystko zamazane

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2

7. Huntexx

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8

No ta tylko nie mam kasy na nowy telewizor a nie wiadomo wgl czy dostane nowego (drugiego juz) xboxa na swieta

8. kamileqPL

kamileqPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Warszawa
    No to jeśli chodzi o monitor, to podłączaj go do niego. Jakość uzyskasz na oryginalnym kablu microsoftu dużo dużo lepszą niż przez componenta.

9. Matatjahu6

Matatjahu6 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Odradzam garnie an telewizorze kineskopowym, już przerabiałem takie rozwiązanie, wiadomo, że jak ktoś nie ma wyjścia ale obraz jest o wiele gorszy... Pozdrawiam

10. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Na kineskopie da się grać i czasem jakość miałem lepsza niż na kiepsko ustawionym lcd. Ale gra w nowości to już prawdziwy hardcore. Teksty i interfejs sa robione już pod HD, więc w moim przypadku muszę siedzieć max 1.5 meta od tv, co już, wyklucza u mnie wygodna grę w łóżku przed snem :) Ale jak to mówią: jak się nie ma co się lubi...

OBEY ZIUTAS !! <=> tapatalk...

11. Mati_Nowakowski

Mati_Nowakowski Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Okolice Brzeska
    Kabel jakieś 20 zł ;) Ja mam kineskopa 21'' i śmigam. Nie ma na co narzekać :)

Wczytywanie...

Poleć forum