1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 a monitor 4:3 LCD

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez evox, Czerwiec 19, 2008.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. evox

evox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Mam następujący problem. Zamierzam kupić monitor do komputera i chcę go również wykorzystać do X'a Czy wystąpiły by problemy z graniem jeżeli podłączę go do monitora o proporcjach ekranu 4:3 czy lepiej postarać się o 16:9 lub 16:10. Mówiąc szczerze to troszkę kiepsko się pracuje na kompie z ekranem 16:9. Co ewentualnie stracę przy podłączeniu xboxa do 4:3? Jakie rozwiązanie dla mnie widzicie? a i rozdzielczość 1280x1024 lub blisko tego. Kumpel radził mi abym kupił monitor 4:3 do kompa a 16:9 do x'a lecz mam trochę kiepsko z kasą. Jak myślicie, czy można zrobić z jednego urządzenia monitor uniwersalny? Jak macie jakiś ciekawy model to podajcie link albo parametry.

Z góry dzięki.
    evox

2. Lotnik421 Xbox One

3. Laska

Laska Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: XBOX 360 a monitor 4:3 LCD

Kup 16:9 na 4:3 będziesz miał wrażenie że postacie są zbyt wysokie w stosunku do ich szerokości.

4. Erno

Erno V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kielce

Hm ja mam monitor 4:3 , gry działają porwanie lecz większość gier jest wyświetlana panoramicznie (czarne pasy na górze i dole) więc gra nie jest wyświetlana na całym ekranie, mimo że obraz jest troszkę mniejszy do da się bez problemu grać ;)

Ja bym mimo tego radził ci kupić monitor 16:9 z funkcja PIVOT :) może być przez to troszkę droższy ale za to powinien cie usatysfakcjonować :D

Nie ma mowy o takim czymś ! Jak w dashbordzie ustawisz format ekranu 4:3 to nie ma problemów z proporcami obrazu !!!

5. kopecioch

kopecioch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6

zmien rozdzielczosc na wyzsza i na monitorze 4:3 tez bedzie chodzic na full screen

6. Majcher997

Majcher997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Większość gier niestety nie obsługuje 4:3, ale jest ich troche. Na reszcie pograsz z pasami, albo rozciągniętym ekranem. Radziłbym Ci 16:9.

7. evox

evox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1

OK dzięki.
    Pozdr...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.