1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360, a monitor asus vw192s PROSZĘ O POMOC.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez c4rtel, Listopad 5, 2010.

1. c4rtel

c4rtel Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam zamiar kupić xbox'a 360 elite i zastanawiam się czy da radę podczepić go do mojego monitora firmy ASUS model vw192s. Prawdę mówiąc jest w tych sprawach ciemny, więc liczę na odpowiedź od jakiegoś "dobrego człowieka", który zna się na tych rzeczach. Podam niżej dane techniczne mojego monitorka. Pozdrawiam.

Opis produktu
    Typ matrycy: TFT
    Format obrazu: 16:10
    Przekątna ekranu: 19 cale
    Rozmiar plamki: 0,285 mm
    Nominalna rozdzielczość: 1440x900
    Jasność: 330 cd/m2
    Kontrast: 800 :1
    Czas reakcji matrycy: 5 ms
    Kąt widzenia w pionie 160: Stopni
    Kąt widzenia w poziomie 160: Stopni
    Ilość wyświetlanych kolorów: 16,2 mln
    Gniazdo D-Sub: 1 szt.
    Wejście audio: 3.5mm Mini-jack
    Wyjście audio: Brak
    Tuner TV: Nie
    Pilot: Nie
    Czytnik kart: Brak
    Głośniki: 2 x 1W, stereo (RMS)
    Mikrofon: Nie
    Pivot: Nie
    Wbudowany zasilacz: Tak
    Możliwość zawieszenia na ścianie: Tak
    Zgodność z normami: Energy Star®,UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, BSMI, PSB, C-Tick,RoHS, WEEE, WHQL.
    Kolor obudowy: Czarny.
    Wymiary [WxSxG] - 368x458x207 mm
    Waga 4,3 kg
    Wyposażenie Kabel: VGA, kabel audio, kabel zasilania, Quick Start Guide.
    Pobór mocy Wł./Wył. Zużycie energii (praca) < 46W, Zużycie energii (czuwanie) < 2W. W
    Informacje dodatkowe: Technologia SPLENDIDTM (inteligentna poprawa jakości obrazu), kompatybilny z blokadą Kensington Lock, zarządzanie przewodami

2. Lotnik421 Xbox One

3. strusic

strusic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Da rade podpiąć o ile monitor ma wejście VGA (D-Sub). Ten ma więc podepniesz Xa pod niego. Jednak nie polecam kupować monitora 16:10. Sam mam taki i te czarne paski mnie drażnią. Żałuję, że nie dołożyłem parę złotych, aby mieć 16:9. Oczywiście jeśli tobie to nie będzie przeszkadzało to może być ;)

Wczytywanie...

Poleć forum