1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a mp4

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez maxan, Styczeń 17, 2010.

1. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    Otóż mój xklocek nie chce odtwarzać plików mp4 - avi odtwarza pobrał kodeki a do mp4 nie pobiera tylko wyswietli błąd i tyle ... mozna coś z tym zrobić ?? bo ja kompletnie nie wiem o co biega .

Edit : W bibliotece filmów widoczne są tylko pliki avi , mp4 i inne pokazuje jedynie przez media center ale nie można ich odtworzyć . Filmy/video udostępnione z PC'ta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. borciuh

borciuh Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Pabianice
    nie odtworzy tego mp4, poprostu jestes to "dziwny" mp4 dla konsoli, przetwórz obraz np. na avivlub jeszcze raz na mp4 za pomoca np. format factory, prosty programik, a co to jest wogole za mp4 ? nagranie z telefonu czy jakies cos z yt? i czy ze wszystkimi tak sie dzieje mp4?

4. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    dzieje się tak ze wszystkimi mp4 nie ważne czy to film, anime czy coś zgranego z yt .... właśnie przeczytałem coś ze xbox 360 nie odczyta mp4 gdy jest ustawiony jako extender- czyli udostepniajac z kompa sie nie da odtworzyć !? spróbuje odpalić z pendrive /płyty . A format factory sprawdze bo jak używam super to pierdzieli sprawe . Głównie to chce odpalić animce w mp4 ( obraz zgrany z napisami) ;]

Edit: dzieki za ten prog - nawet napisy pozostają(napisy w wersji przed kompilacja wgrane w film są także w wersji po kompilacji ) jak przerabiam z mkv/mp4 na avi ;] A i z pena mp4 śmiga ok . jak dla mnie to chore są niektóre poczynania MS . Niedługo dojdzie do mnie 7,5m kabel hdmi to bedzie juz bezproblemowo - z kompa automatycznie na tv ;]

Temat do zamknięcia.

Wczytywanie...

Poleć forum