1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a pad z ps2

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Onicniepytaj, Styczeń 2, 2011.

1. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Witam.
    Za bardzo nie wiem gdzie to napisać więc zdecydowałem się w tym dziale bo tyczy to się Konsoli (oraz pada). Szukałem takiego tematu po wpisaniu "pad z ps2" brak wyników.. A chciałbym poznać odpowiedź na moje pytanie.

Więc jak to jest ? Akurat mam 3 pady z PS2 (też z xbox1 ale to chyba na nic mi się nie przyda).
    Chciałbym kupić sobie na allegro niby tą przejściówkę dzięki której mógłbym podłączyć pada z ps2 do xboxa 360. Ponieważ teraz za bardzo nie stać mnie na kupno kolejnego pada do x360 chyba żebym wychwycił gdzieś okazję - no ale szukam chociaż.. A wiadomo że taka przejściówka to jakieś ~30 zł około więc znacznie tańsza opcja.

Próbowałem podłączyć pada z ps2 przez przejściówkę którą używałem do PC (też końcówka USB) no ale brak reakcji na x360. Lampka na przejściówce się świeci na padzie że analogi załączone też ale wszystko naciskam i nic się nie dzieje..

Z tą przejściówką co można zakupić na allegro to już będzie wszystko oka? Bo nie mam zamiaru akurat teraz wyrzucać kasę na coś co by nie miało działać.

o tą przejściówkę mi chodzi:
    Graj na XBOX360 Używając Pada z PlayStation2 !!! (1383252220) - Aukcje internetowe Allegro

2. Lotnik421 Xbox One

3. Art.13

Art.13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    kUPUJ BĘDZIE DZIAŁAĆ NA 100%
    Ludzie kupują to kiedy mają Tekena6 a niektórzy na padzie od x'pudła nie potrafią w to grać:O

4. mark1618

mark1618 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Cieszyn
    A jak będzie z gitarą z PS2? Będzie działać?

5. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Tego nie wiem ale chyba tak gdzieś na innym forum czytałem że ludzie podłączają mikrofony z ps2 do x360 ale czy to działa to nie wiem

6. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1683
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Czyli będę mógł sobie we dwójkę pograć we fify, pes'y, fable 2 i 3, samochodówki itp? I żadnych problemów nie będzie ?

7. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Był na forum już taki temat ale forumowicze doszli do wniosku że gitara od ps2 nie działa z xbox'em.

8. Art.13

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Miasteczko śląskie
    Nie będzie żadnych problemów ale ciekawie czy będzie świecić dioda na x'pudle
    PS:Napisz mi jak to kupisz czy fajnie się tak gra bo może sprawiłbym sobie coś takiego(-;

9. magnateam

magnateam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ja posiadam taka przejsciówke i pad działa nawet działa kiedy podłacze do kompa pamietajcie ze czeba miec pada od xboxa na kablu bo inaczej nie zadziała

10. kioskarz

kioskarz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok a skoro potrzeba pada na kablu to może wystarczy kierownica logitech na kablu albo gitara na kablu?

11. Madrid.energy2000

Madrid.energy2000 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  12. Damian20211

Damian20211 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bełchatów
    Czy jak kupie kable charge play podepne do pada i podłączę do xbox 360 to będzie mi wtedy ten adapter działał..?
    Przez ten kabel by działało ? http://allegro.pl/kx3-kabel-ladowarka-play-charge-xbox-360-1-8m-i2920615389.html

13. Sewek :)

Sewek :) Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    20
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Odp: Xbox 360 a pad z ps2

Jest jakas przejsciowka, by podlaczyc do xboxa zwyklego analogowego pada od PC ?

Wysyłane z mojego RUBINA za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum