1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 a rysowanie płyty...

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rtv2500, Styczeń 24, 2009.

1. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam.
    Czy Wam również xbox rysuje płytki? Ja posiadam Xbox 360 falcon z napędem Benq, płytka Verbatim DL prędkość 8x, gra Test Drive Unlimited i po 35 godzin grania płyta jest ogromnie porysowana... Narazie się w grze nic nie wiesza, ale pytanie czy te rysy mogą w jakiś sposób szkodzić napędowi? Czy może już sobie przegrać płytkę jako zapas?

Dziękuję za pomoc, pzdr

2. Lotnik421 Xbox One

3. S3Bols

S3Bols Guest

jak grasz to x musi stać nieruchomo, kazde wibracje i przesuwanie podczas odtwarzania mogą porysować. A na pewno nie wolno x przewracać z pionu do poziomu i na odwrót ;). Napewno szkodzą napędowi bo musi czasami pare razy przeczytać i "wysilić się" w odczytywaniu co skraca jego żywotność. Tak możesz już nie wiem czemu już powinno być dopiero ;)

4. rtv2500

rtv2500 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To jest oczywiste, że konsolka leży w poziome i jej nie ruszam podczas odczytu, rysy na płycie tylko widać pod światłem. Mam pytanie czy też tak macie jak długo gracie w daną grę? Płyta się odczytała na kompie bez problemu no ale boje się że pogram jeszcze z 50 h i płyta będzie do wyrzucenia... Czy oryginalne płytki też się rysują?

5. S3Bols

S3Bols Guest

nie ma znaczenia czy oryginalna czy nie. Mi tam nic nie rysuje. Ani najdrobniejszej ryski jak na razie .

Wczytywanie...

Poleć forum