1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 aktualizacja

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Patryk151996, Styczeń 11, 2012.

1. Patryk151996

Patryk151996 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pytanie czy moge jakos zaktualizowac xboxa 360 bez podlaczenia konsoli do neta chodzi mi o to zeby dalo sie ogladac filmy nagrywane jak właczam film to mi wyskakuje ze mam zaktualizowac konsole bardzo prosze o pomoc:) aktualizacja

2. Lotnik421 Xbox One

3. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Kodeki wgrywają sie tylko z xboxlive, jak masz windowa z Windows Media Center możesz za jego pomoca ogladac filmy bo WMC korzysta z kodeków w windowsie

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    za mało tematów o kodekach jest na forum?

Wczytywanie...

Poleć forum