Xbox 360 Arcade 160GB

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Witam, zastanawiam się ile mogę wziąć za Xboxa 360 Arcade 160GB 2010 z jednym padem oraz małą kolekcją gier (GTAV, GTAIV, Assassin Creed Classic, Forza Motosports 3, Forza Horizon, Fifa11, Dead Island, Call of Duty Black Ops, TDU2, Tomb Rider z 2013r., Watch Dogs). Do tego posiadam oryginalne pudełko i wszystko co było w środku niego oraz adapter do pada aby można było korzystać z pada na innych urządzeniach. Ile można za coś takiego wziąć?
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wziąć nie wiem, ale wziąść to jakieś 400 PLN jak dadzą. (zakładam żę gry cyfrowe)
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Sory za błąd nawet nie zauważyłem. Gry pudełkowe.
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Sory za błąd nawet nie zauważyłem. Gry pudełkowe.
Sprzedaj je oddzielnie, bo tak to może z 500pln dostaniesz. Ja sprzedałem swoja bez pudełka slimkę 4G z dyskiem 250GB, kinectem, dwoma padami i 3 grami za 550. Oczywiście możesz wystawic drożej ale sobie poczekasz.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wziąć nie wiem, ale wziąść to jakieś 400 PLN jak dadzą. (zakładam żę gry cyfrowe)

ekhem nie chcę nic mówić, ale akurat właśnie pisze się i mówi WZIĄĆ :) To tak tylko drobne sprostowanie ;)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
ekhem nie chcę nic mówić, ale akurat właśnie pisze się i mówi WZIĄĆ :) To tak tylko drobne sprostowanie ;)
Wiesz ja sie tam kłócić nie będę bo rzeczywiście w SJP stoi jak byk wziać, ale jak poczytasz troche starszej literatury, (jestem wzrokowcem) to tam używana jest forma "wziąść" na ile SJP z internetu mówi prawdę, tego nie wiem ;)
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
hmmm nie widziałem nigdy formy wziąść jako poprawnej, a mam lekkie zboczenie na tym punkcie :) Od zawsze moje nauczycielki mnie poprawiały z tą formą, bo jej u mnie w domu się używało i tak też sam mówiłem , dlatego akurat ten wyraz mocno pamiętam :) słynny taki przykład to"Panna jest do wzięcia, a nie do wzięścia!"
 

adrian199002

Użytkownik
Użytkownik
Wypaczcie za odkop, ale za ile mogę wystawić samą konsolę z padem?
 

Do góry Bottom