1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 ARCADE 20GB [FALCON] Przerobiony + gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Formel94, Kwiecień 7, 2013.

1. Formel94

Formel94 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bytów
    Witam, posiadam na sprzedaż konsole do gier xBox 360 z dyskiem 20GB. W zestawie posiadam wszystko to co dostałem w zestawie. Konsola ma płytę główną Falcon, co sprawia że est ulepszone chłodzenie. Nigdy nie zapaliło mi się 3xRRoD (Red Ring od Dead). Konsola jest przerobiona, ma zflashowany napęd. Do zestawu dorzucam gratis (bo nie mam co zrobić z nimi) parenaście pirackich gier, między innymi:
    -GTA The Ballad of Gay Tony,
    -GTA The Lost and Damned,
    -Colin Mc'Rae Rally Dirt,
    -Battlefield 2
    -Call of duty
    -Call of Juarez
    -Assasins Creed II
    -Batman Arkham City
    -Unreal Tournament
    -Splinter Cell Conviction
    oraz wiele innych.
    Gry które dorzucam, nie wliczają się do ceny, dodaję je jako "niepotrzebne śmieci".
    CENA: 450zł.
    Zdjęcia mogę później podesłać na maila, bo nie mam teraz jak wstawić. Sprzedaję gdyż nie mam czasu grać, oraz potrzebuję trochę gotówki.

2. Lotnik421 Xbox One

3. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    lepiej to usuń bo dostaniesz bana! Hanel pirackimi grami i kopiami zapasowymi zabroniony!!!

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Za późno...
    Banned

2 użytkowników lubi ten post.
Wczytywanie...

Poleć forum