Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

VR6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

chyba raczej trzeba będzie kupić Premium :-\

Dajcie link do Premiuma ktorego da sie przerobić i ma nowe chłodzenie cena 900-1000 THX z góry :)
 

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

VR6 napisał:
chyba raczej trzeba będzie kupić Premium :-\

Dajcie link do Premiuma ktorego da sie przerobić i ma nowe chłodzenie cena 900-1000 THX z góry :)
Taką prośbę trzeba było kierować miesiąc temu. Teraz, jak są Lite-On'y, w takiej cenie dostaniesz Premumia tylko z owym napędem. Przerabialne Premiumy z nowym chłodzeniem kosztują teraz powyżej 1300/1400 PLN.
Pupa jednym słowem.
P.S. Nie jesteś sam - ja też szukam X360 z nowym chłodzeniem i możliwością przeróbki, tyle że Arcade :)
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

JA znalazłem wczoraj Premium z HDMI i nowym chłodzeniem z napedem NIE LITEON(nie pamietam czy BENQ czy samsung)
za 999 zł..
ale nie moge teraz znależć linka, napis zdo uzytkownika Achmed bo jemu go wysłałem na PW
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

prawdopodobnie aukcja została usunięta ;)
 

Brzuzka

Banned
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

nie została usunięta bo to było w sklepie internetowym.
Zresztą codziennie lrzeglądam allegro i jak bym szukał xboxa bez liteona to bym znalazł za tą kase bo są ...
 

VR6

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

jutro pójdę do empika i sprawdze jaka tam jest data wydania x'a to wam napisze to mniej więcej osadzicie czy jest już z lepszym chłodzeniam/i jakim napędem

Ps. Czy te liteony będzie kiedyś sie dało przerobić?? czy sa tak zrobione ze nie da się wogule nigdy na 100%?

Pozdrawiam ;)
 

Cypisek2

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

VR6 napisał:
jutro pójdę do empika i sprawdze jaka tam jest data wydania x'a to wam napisze to mniej więcej osadzicie czy jest już z lepszym chłodzeniam/i jakim napędem

Ps. Czy te liteony będzie kiedyś sie dało przerobić?? czy sa tak zrobione ze nie da się wogule nigdy na 100%?

Pozdrawiam ;)
Na jesieni wyjdzie nowy dashboard z, już osławioną, możliwością instalacji gier na dysk twardy. Odpowiedź nasuwa się sama. ;)
 

jakub1989

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

Wiem ,ze nikt z was nie ma kryształowej kuli ale muszę o to zapytać :razz:

Dziś wywróciłem sobie konsole stała ona na biurku w pokoju miałem otwarte okno na nieszczęście zawiał mocniej wiatr który popchnął okno które dość mocno uderzyło w obudowę konsoli która się przewróciła teoretycznie nic się nie stało nawet się nie wyłączyła nawet Forza sienie porysowała :wink:

Zastanawiam się tylko czy jest jakieś szansa na to ,że coś się poluzowało albo coś w tym stylu ??
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

Myslac logicznie odpowiedz nasuwa sie sama... ;p Ale nie przejmuj sie, mi tez konsola nie raz upadla, dwa razy na beton z plecaka, a raz pies na podloge w pokoju przewrocil (tez z gra w srodku,zadnej zacinki,zawiechy czy rysy na plycie nie bylo). :) Od tamtych wypadkow minely z dwa,trzy miechy i wszystko elegancko cacy smiga.
 

Achmed

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

Xbox 360 bez premium napęd samsung :) Płyta główna opus w ultima.pl za 899 zł :)
 

MARINO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

Mi też spadł na bok, bo przez przypadek pociągnąłem za kable, mijają 2 miechy i nic. W dodatku wersja z 11.11.2006, ale nie wiem jakie to ma znaczenie.
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

specjalnie dla was
okazja :)
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=414783542
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

A co to za okazja, taniej mozna przerabialne na sterej plycie kupic...
 

jack119

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Xbox 360/Arcade/65/175w - Pytanie ;)

ciekawe gdzie :D
 

Do góry Bottom