1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade (allegro)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przeo0709, Marzec 29, 2010.

1. przeo0709

przeo0709 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bełchatów
    Witam, niedługo mam zamiar kupić xboxa 360 w wersji arcade znalazłem ciekawą aukcję na allegro XBOX360 ARCADE JASPER 12mGW SKLEP GLIWICE KATOWICE (978428235) - Aukcje internetowe Allegro ale jest w niej coś dziwnego "Konsole są fabryczynie regenerowane do stanu : JAK NOWY Pochodzą prosto z linii produkcyjnych Microsoftu w ich fabryce w Azji." i tu moje pytanie o co chodzi z tym regenerowaniem ??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To znaczy ,że przeszły profesjonalną procedurę serwisową m$ są w stanie idealnym i nie różnią się od nowych. Były to używane konsole ale teraz są w zasadzie jak nowe. Różnica jest taka ,że masz tylko 1den rok gwary. Kupuj śmiało :)

4. Grzyb^

Grzyb^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak na mój rozum to konsola dostała RRoD'a i została odesłana do M$hitu , a oni jej nie naprawili tylko wysłali nową, albo są to konsole powystawowe (ze sklepu).

5. Rurek

Rurek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Nie wprowadzaj w błąd to nie są konsole powystawowe, tylko tak jak pisałeś wcześniej wymienione na nowe.

Wczytywanie...

Poleć forum