1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 arcade bez pada jest sens?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sielewicz, Lipiec 15, 2012.

1. sielewicz

sielewicz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostróda
    Witam!
    mam problem:chce sobie kupic xbox'a i znalazlem taka oferte Xbox 360 Arcade LT+2.0 (2480486638) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy oplaca sie kupic jezeli pada kupie oddzielnie

2. Lotnik421 Xbox One

3. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Za tą kase się nie opłaca to chyba xenon ponieważ nie ma HDMI więc tzw grzałka , ten xbox szybciej ci się zepsuje niż myślisz zainwestuj w miniumum Falcone kupisz w dobrym zestawie i z dyskiem za ok 400-450zł ja ostatnio sprzedałem falcona z 250gb i padem za 450zł , tego nie polecam

Tu masz kilka konsol w tańszym przedziale cenowym KONSOLA XBOX 360 20GB HDMI+PAD+KABLE+ZASIL. KINECT (2488029954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. X-Box 360 wersja HALO 3+6gier+2pady+komponent (2482718502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tu masz Jaspera najmniej awaryjny i takiego ci najbardziej polecam chociaż miałem Falcona ale wiadomo jasper dużo lepszy Xbox 360 Arcade Jasper (2490823601) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Xbox 360 jasper HDMI + 20GB ix LT+3.0 (2493749445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Myślę że pomogłem pozdro

1 osoba to lubi.
  4. sielewicz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostróda
    Dzięki wielkie a czy nie lepiej kupic ps2 jezeli moje fundusze to max 250zl?

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    na twoim miejscu bym dozbierał, ja bym nie kupił PS2 :)

1 osoba to lubi.
  6. sielewicz

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Ostróda
    dlaczego? to az takie zle jest?

7. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie kupuj ps2 to już przeżytek tak jak mówi novy66 lepiej poczekaj z miesiąc dwa i kup xboxa ale minimum Falcon najlepiej 2008rok i będziesz w miarę spokojny jak dołożysz 100zł to kupisz falcona z padem bez dysku spokojnie za ok 350zł i będziesz się lepiej cieszył niż starym ps2

1 osoba to lubi.
  8. onn125

onn125 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    65
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bytom (Beuthen)
    bo jest na poziomie xbox 1 a nie xbox 360

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...