Xbox 360 arcade czy inny

Maro9713

Świeżak
Świeżak
Witam. Jestem posiadaczem konsoli xbox 360 arcade. Zastanawiam się nad dokupieniem do niej dysku. Warto, czy może zmienić ja np. na slim, albo w ogóle poczekać i kupić one. Proszę o opinie i porady.
 

Hardkooro

Użytkownik
Użytkownik
Siemka, ja na twoim miejscu sprzedałbym tego, dołożył i kupił slima.. Czytałem, że wersje arcade mają problemy z nowszymi grami, np gta v. Jestem posiadaczem slima 250 gb i szczerze polecam. Jeżeli jednak możesz zaczekać na xboxa one to też jakieś wyjście, ja planuję kupić go po premierze w polsce :) Jeżeli stać Cię na to, aby kupić teraz xa slim a poźniej one'a to kup slimkę :) najwyżej później też go opchniesz bez problemu a na ten okres bez next gena wystarczy :) To już Twoj wybór :)
Pozdrawiam

Sent from my GT-I8750 using Tapatalk
 

yago13

Użytkownik
Użytkownik
Zależy jaką wersje konsoli posiadasz jeśli jasper to dokup dysk i po problemie, jeśli starszą to nie opłaca sie inwestować bo padają. Na każdej konsoli gra działa tak samo grałem w gta 5 na slimie i jasperku nie ma różnicy. Po co kupować konsole jeśli tą masz sprawną.

Przekaz myśli
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Jak arcade to tylko jasper, inne dokonają swojego żywota zbyt szybko. Za 4 stówki już kupisz jaspera z dyskiem 120gb i pełnym okablowaniem wraz z padem, a jak Ci się poszczęści to dorwiesz jeszcze przerobionego :p
 

Maro9713

Świeżak
Świeżak
Nie wiem czy to Jasper. Fakt słyszałem, że starsze xboxy mają problemy z gta v, ale mój jest rocznik 2010. Co do "wyposażenia" to normalnie mam jedenego pada, ale dokupiłem sobie 2. Tylko zastanawiam się czy warto kupić nowszego xboxa 360 czy wystarczy tylko dysk. No i czy ten dysk to preferowany microsoftu czy zwykły zewnętrzny:D? Service date to marzec 2010 może to pomoże komuś go zidentifikować :D
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
sprawdź póki co czy masz jaspera, dalej będziemy myśleć :p
 

Maro9713

Świeżak
Świeżak
cóż hdmi mam
Dalej to co odczytałem:
made in china
12v 14,2A;5V 1A
Z tego porównania gniazd co podałeś to mi wygląda na: FALCON
Ale pewien nie jestem, jeszce kilka danych:
Zasilacz- 175W -200-240V
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli gniazdo wygląda Ci na falcona czyli bez tych przerw to sprzedawaj póki jest jeszcze na chodzie ;p, nie opłaca Ci się w niego inwestować. Sprzedaj i kup jasperka :p
 

Maro9713

Świeżak
Świeżak
Czyli co. Gta V nie odpali?
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
Odpalić odpali ale falcon jest awaryjny więc tylko kwestia czasu kiedy Ci padnie :p
 

Maro9713

Świeżak
Świeżak
No czyja wiem... Może moj to akurat wyjątek mam go od czerwca 2010 to tylko raz mi się udało go zagrzać, a ostatni rok stał ładnie w kartonie więc kto wie? A i tak przy okazji czy na 1 płytę gta V starczy mi pendrive 8 gb?
 

dijemex

Użytkownik
Użytkownik
8 może okazać się za mało, to zależy ile rzeczywistej pamięci ma pen, z tego co się orientuje to content waży 7,2 gb także można próbować ale nie gwarantuje sukcesu
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No czyja wiem... Może moj to akurat wyjątek mam go od czerwca 2010 to tylko raz mi się udało go zagrzać, a ostatni rok stał ładnie w kartonie więc kto wie? A i tak przy okazji czy na 1 płytę gta V starczy mi pendrive 8 gb?
Nie starczy. 16gb minimum.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 

Maro9713

Świeżak
Świeżak
Sformatowany pednrive 8 gb w x360 ma jakieś 6.9 GB
Czyli 16Gb będzie miał cos ok. 13-14GB-Tak mi się wydaje
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Sformatowany pednrive 8 gb w x360 ma jakieś 6.9 GB
Czyli 16Gb będzie miał cos ok. 13-14GB-Tak mi się wydaje
Ok, ale do czego to piszesz ??

Na content z GTA V pendrak minimum 16GB
4 pliki z contentu ważą ponad 8gb:




BTW...pisz na temat,bo od niego odbiegasz..
 

Maro9713

Świeżak
Świeżak
http://xboxforum.pl/gta-v-261/zgrywanie-contentu-na-pendrive-gta-v-dvd1-175214/
Zgodnie z tym Wystarczy nawet nie 8 Gb, ale jest to i tak trochę więcej niż rzeczywista pojemność pendriva. A wracając do tematu: Mogę kupić dysk oryginalny microsoftu, ale to musi być ten klasyczny bo nie mam slima ani E. To jest 320GB ceny rzędu 200-300. Ale czy mogę kupić zwykły dysk zewnętrzny i go do x360 używać? Pytanie czy będzie dobra prędkość odczytu (przy GTAV) no i czy będę mógł używać całej pojemności czy tylko 32 GB?
 

Do góry Bottom