Xbox 360 Arcade czy PSP?

Grzesio1812

Świeżak
Świeżak
Wiec zastanawiam sie nad zakupem konsoli. I mam do was pytania ktora wybrac? Bo mam narazie 600 zl. Zastanawiam sie dlatego , ze Xbox ma lepsza grafike i nowe gry wychodza ale PSP tansze i ja czesto jezdze do babci na sobote i niedziele i sie tam nudze wiec moglbym sobie pograc na psp. Na psp tez wychodza gry , ktore mnie interesuje np. Fifa 12, Football Manager 2012 , Pro Cycling manager 2010. Lubie gry sportowe. Gdybym mial wiecej kasy to kupilbym Xboxa 360 Slim 250 gb ale mam tylko 600 zl wiec pozostaje tylko Arcade. Mam kilka pytan do wersji Arcade -
1. Save zapisuja sie na karcie pamieci tak?
2. Czy w tej wersji bez HD w dodatku na kineskopowym telewizorze bedzie lepsza grafika niz na ps2?
3. Czy oplaca sie kupic Xbox 360 Arcade jesli ma sie kineskopowy telewizor?
4. Czt wszystkie gry pod X360 beda dzialac na Arcade?
5. Czy jest on bardzo awaryjny?
6. Jaka wersja lepsza - Arcade czy Premium?
7. Czy lepiej jest uzbierac kase na Xboxa 360 Slim 4 gb?
 

uszyneq

Użytkownik
Użytkownik
Za 600-650zl kupisz Xboxa 360 Jasper z dyskiem 120gb (elite - czarna wersja)

Zwykłe biale xboxy bez dysku mozna spokojnie kupic za 400-450zl albo i taniej..
 

RBA2711

Banned
chcesz grac poza domem wes sobie psp;) sporo gier jest na jakies pol roku ci wystarczy jak nigdy nie grales;) a Xbox grafika na kineskopowym hmm czincze 3 kable ja tak podpinalem no byla nie ladna w porownaniu do monitora czy tv hd. no ale to wiadome. Przez czincze cudów nie bedzie. lepiej juz go do monitora podpinac na takim tv ciezko z grafika naprawde:/
Save na dysk sie zapisuja:0 Jak nie chcesz grac online polecam ci kupic z jtag/rgh fajne mozliwosci to daje.
 

Grzesio1812

Świeżak
Świeżak
uszyneq

Interesuje mnie tylko nowa konsola. A jesli masz jakas nowa za 400 czy 450 zl to z checia zobacze.
 

djdoubleb

Użytkownik
Użytkownik
Kup psp skoro chcesz grać gdzie sie tylko da :) sam używam psp i warto. Wszędzie można ja wziąć i cieszyć sie z gry ;) z xboxa na stary kineskopowym szału nie ma.

A i w saturnie i Empik już nowe psp za 400zl widzialem
 

Grzesio1812

Świeżak
Świeżak
Zdecydowalem sie na Xboxa 360. Ale moge przeznaczyc tylko 400 - 450 zl. Chce kupic sobie jakas gre po zakupie konsoli. I mam do was pytania - widzieliscie jakas na allegro w takiej cenie oczywiscie jest ich duzo ale chodzi mi o taka ktora bedzie dzialac kilka lat. W gre wchodzi tylko uzywana a nie chce kupic byle gowna. Musi miec 1 pad, karte pamieci i byc malo awaryjna. Prosze o porady.
 

surferj24

Użytkownik
Użytkownik
a nie lepiej poczekac ten miesiac i kupic ps vita oczywiscie troche musiałbys dolozyc ale to wkoncu nowa platforma
zalezy oczywiscie czy chcesz grac na psp na orginalach ja mam ostatni model ktory mial trwała przeróbke czyli psp slim w tych nowszych po wylaczeniu konsoli od nowa trzeba wszystko robic troche uprzykrzajace:/ ale bibliotekoa gier jest ogromna ja nawet nie przeszedłem 1% z dostepnych gier :p
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
Co ty gadasz ja gram na słabym telewizorze Samsung kineskopowy 26 cali i grafika ,jest bardzo dobra mimo tego że mam taki przestarzały telewizor kupiłem X-Boxa 360 rok temu i jak do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów jest to dość solidna konsola po co wydawać na Slimke jak możesz kupić Arcade i zaoszczędzić sporo pieniędzy wiadomo ,że jest lepszy od Premium bo premium mają starsze bardziej awaryjne chłodzenie a Arcade ma Yaspera twoje pytania mie rozwalają czy gry na Arcade będą działać trzecierz to jest ta sama konsola więc po co takie durne pytania zadajeż aż głowa boli jak się patrzy na takie coś .Wybór należy co ciebie ja na twoim miejscu kupił bym Arcade ja ,,też na początku nie byłem przekonany jak kupowałem na Allegro ta konsolę ale z biegiem czasu co raz bardziej się do niej przekonałem a teraz cięrzko by mi się było z nia rozstać :).
 

Szakal123

Banned
Ja posiadam i Xboxa i PSP.
Obie konsole polecam...
Jeżeli często wyjeżdżasz bierz PSP bez gadania, a jak nie to XBOX .
Często zabieram swoją konsole w różne podróże...
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Ja tez mam xboxa oraz psp.Xbox do grania w domu a psp na nudne wyklady.Swoja droga psp to konsola idealna do (j)rpg oraz innych japonskich popierdulkowatych gierek.A grafika wcale nie wyglada zle :p na upartego golego jaspra kupisz za 400zl a psp 1000fat za 200zl i masz wsio :) z czasem stopniowo modernizujesz (karty pamieci,dyski,pady).Inna sprawa ,ze okazje trafiaja sie sporadycznie a nikt za darmo nic Ci nie odda czyli cena mowi o jakosci. Generalnie ze swojej strony jezeli masz zamiar grac na piratach polecalbym xboxa w wersji jasper i psp 1000.Najstabilniejsze wersje.Mozliwe wszystkie przerobki.
 

ezio22

Banned
hmm a ja polecam ipoda lub iphona 2/3g
x-box??? kup jakiegos golasa z padem na lalegro pelno tylko nie bierz falcona bo czesto lapie roda 3 diody czerwone najlepiej jaspera ja w 2010 kupilem z allegro jaspera z dyskiem 20gb i kilkanascie gier verbatim przobiona za 450zł wiec wrzystko zalezy od szczescia i okazji
 

Grzesio1812

Świeżak
Świeżak
A Slim 4 gb ma ktos, oplaca sie
 

Tr1SH

Użytkownik
Użytkownik
Slim sie nie oplaca.Brak funkcjonalnosci i niezawodnosci jaspra.Dla gadzeciarzy ktorzy musza miec wszystko najnowsze ok.
 

Grzesio1812

Świeżak
Świeżak
chodzi mi o awaryjnosc. Jaka plyte glowna ma slimka
 

MatiJaworski

Świeżak
Świeżak
kupuj xboxa lepsza grafika
 

MatiJaworski

Świeżak
Świeżak
arcade ma ja kupuje slimka 4 gb ale niewiem ile kosztuje mam 1000zł ktoś mi doradzi
 

wujot90

Użytkownik
Użytkownik
PSP ma grafike zbliżoną do PS 2, Jest na nią mnóstwo gier ale mi się szybko znudziła i ją sprzedałem, chociaż teraz żałuje.Minusem dużym PSP jest słaba przeglądarka jeśli chcesz ją używać do internetu przez wifi.Stwierdziłem w pewnym momencie że nie potrzebuje przenośnej konsoli ale teraz bardzos by mi się przydała,zastanawiam się nad nintendo 3ds, mało coprawde gier i są w cenie ale sama konsola wg mnie jest tania jak na taką nowość i zawsze coś nowego.
 

AssasinsGames

Użytkownik
Użytkownik
PSP też fajny konsolka nigdy jej nie miałem ,ale można grać na dworze czy w szkole czy w innych miejscach no i można zaszpanować gry ,też są fajne grafika nie powala ale co możemy wymagać od takiej małej konsolki z drugiej strony teraz Smartfony mają porównywalną grafikę do PSP ;).
 

Do góry Bottom