1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Arcade drożeje w Anglii, jak będzie u nas?

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez TymonPRO, Sierpień 17, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. TymonPRO

TymonPRO XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Jak donoszą angielscy sprzedawcy cena Xboksa 360 Arcade od pierwszego września wzrośnie w Wielkiej Brytanii ze 130 do 160 funtów. Co więcej, w zestawie nie znajdziemy już 5 gier z XBLA. Czy możemy zatem spodziewać się podwyżki ceny również w Polsce?

Zapytany przez nas Microsoft uspokaja:
    W związku z korzystną sytuacją na rynku walut (kurs Euro w stosunku do PLN) zmiany cen Xbox 360 Arcade nie powinny być odczuwalne w polskich sklepach.

Jakub Mirski, Marketing Manager, Microsoft Polska

A co z grami z XBLA? Zamiast nich w zestawie pojawi się Banjo-Kazooie: Nuts& Bolts.

Mamy małe zamieszanie z modelami Xbox 360. Pro ma wylecieć, zestaw Elite ma stanieć, z kolei Arcade w jednym z krajów drożeje. Pewnie po Gamescomie wszystko się wyjaśni.

Xbox 360 Arcade drożeje w Anglii, jak będzie u nas?

2. Lotnik421 Xbox One

3. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    tego by jeszcze brakowalo, nie dosyc ze ceny u nas so dosyc mocno wygorowane to jeszcze jakby zrobili podwyzki arcade to cienko na tym wyjda ;) jesli elite potanieje to arcade'y bede zagrzewac magazyny, jesli nie, to po obnizce cen przez sony ludzie zraza sie to M$, przynajmniej ja ;)

4. MixMachine

MixMachine Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    KnO
    na pewno u nas zdrożeje 2x tyle, jak w GB ^^

5. arkadiusz_89

arkadiusz_89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    What the hell ? Czyżby zagrywka ze strony MS aby ludzie zdecydowali się na wersje Elite ?

6. mat01

mat01 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Co moze byc u nas? tez zdrozeje tylko ze wiecej

7. hawkes

hawkes Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Łapy
    A mi się wydaje że podwyżka Arcade jest po to, aby Elite mogło stanieć. Według mnie to będzie tak: Pro wywalą, a Arcade zdrożeje by zrekompensować sobie zniżkę na Elite. Oczywiście to tylko moje domysły.

8. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    No to u nas dopiero zdrożeje do 1000 zł :)

9. babel77

babel77 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    dziwi mnie optymizm ludzi , którzy myślą , że arcade będzie za np 1000 a elite za 1100.
    Po mojemu drożeje arcade , bo wycofują pro , a cena elitki wzrosnie o jakąś stówkę.

Tak sobie gdybam , tylko:)

10. AnarchyMen

AnarchyMen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grudziądz
    no niestety ;/ 30 funtów to nie taka mała kwota

11. sasukepl

sasukepl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  12. fryc88

fryc88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    30 Funtów dla angoli to NIEWIELKA suma...
    U nas natomiast, 120-150zł więcej za konsolę da nam jednak większą różnicę w cenie - u nich - 30 funtów, to połowa dniówki w najniższej krajowej przez agencję pracy (dla polaka), u nas - 120-150zł to niejednokrotnie (w przypadku np. stażu) 1/4 miesięcznej wypłaty, lub około 1/7 najniższej krajowej w normalnej firmie (950 na rękę).
    Niby sprawiedliwie - wszędzie podnoszą równo, ale patrząc z perspektywy kraju - będziemy pokrzywdzeni...

13. DjSerek

DjSerek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pozdro i poćwicz. Dolicz sobie cło oraz vat, który doliczą Tobie na granicy... pomijając koszty wysyłki.

Zresztą cena nie zależy, tylko od M$ bo złotówka nie jest już taka słaba jak jeszcze pół roku temu, a sklepy nadal sztucznie podtrzymują cenę -.-.

14. _DaRkNeS_

_DaRkNeS_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Dąbrowa Górnicza
    Niech się martwią ci co nie mają :p

Tyle.

15. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    Mając w bagażu 1-2 sztuki nikt ci nic nie doliczy do konsoli, jeśli lecisz samolotem. W przesyłce podobnie - tylko powyżej jakiejś wartości/ilości się czepiają.
    Ja wracałem z dwoma ps2, PSP, 3 telefonami, 2 aparatami i kamerą, do tego kilkanaście gier na ps2, parę na psp - nikt słowa nie powiedział... Tylko rutynowe prześwietlenie i to wszystko.

Swoją droga - fajnie elektronika wygląda w rentgenie i o dziwo - nie uszkodzi nic :D

16. kamilozo

kamilozo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hola hola, to klient ma sie podpasowac pod widzimisie producenta? bo wydaje mi sie ze jest zupelnie na odwrot, to producent walczy o klientow :) jesli beda za duze cyrki to klient pojdzie tam gdzie jemu sie bardziej oplaca, tak dziala konkurencja, ktora nie spi. Aktualnie nie mam jeszcze konsoli, mialem zamiar kupic jak ceny troche spadna bo aktualnie sztuczny kryzys zrobil swoje, co wykorzystuja polscy dystrybutorzy (akurat nie interesuje mnie cena konsoli w usa, bo mieszkam w polsce i to tutaj mam byc usatysfakcjonowany z ceny). Jesli cena x360 jeszcze bardziej wzrosnie to myslisz ze co zrobia klienci ktorzy na poczatku odrzucali PS3 tylko dlatego ze bylo drozsza alternatywa konsoli next genn'owej (wiadomo ze ceny PS3 pojda w dol)? tak - kupia oscylujaca w tej cenie konsole PS3 :)

17. sebool12

sebool12 Guest

M$ chce więcej zarobić i tyle :p Tak samo jak ze zdrapkami gold, podnieśli ceny najmniejszych pakietów, żeby się opłacało kupić tylko te najdroższe ;]

18. fryc88

Polubienia:
    29
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tuchola
    I to jest największa głupota. Ktoś taki jak np. ja - nie wiem czy w przyszłym miesiącu będę w stanie grać przez neta, a żal mi jest żeby gold się marnował, i co, mimo wszystko rozsądek podpowiada kupić 3 miechy bo wyjdzie taniej, nawet jak jeden miech przepadnie...
    Ale ja nie chcę.
    Jako klient chcę mieć wybór, a nie tylko całe życie szukać okazji :/
    Rozumiem - jeden miesiąc 20-22 zł; 3 za 50. Logiczna sprawa. Ale żeby jeden miesiąc kosztował grubo ponad połowę zestawu 3 miesięcznego?

A wracając do ceny Xboxa - konsola jest już popularna, jest na rynku dużo używek, a oni podnoszą cenę? Gdzie tu sens... Z biegiem czasu raczej ceny powinny spadać a nie rosnąc ;|

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum