1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade falcon

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mateusz1167, Styczeń 7, 2011.

1. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam propozycję kupić używanego falcona za 400zł. Całą historia tej konsolki: konsola była używana przez kogo i następnie została sprzedana kolesiowi od którego chcę ją kupić, ten koleś miał ją kilka miesięcy i wyświetlił się Rrod, oczywiście został wymieniony procesor w oryginalnym serwisie M$, on zajmuje się tym trochę bo sprzedaje konsole, ale teraz ma tylko tą ma zamiar założyć sklep i mówi, że po wymianie procka jest lepsza niż nowa bo lepsze spawy itp. Dostaję na start miesięczną gwarancję. Teraz zastanawiam się czy brać czy poczekać, np. do wakacji i kupić nowego slima. Proszę o rady i jeśli ktoś ma do sprzedania tanio jakiegoś arcade proszę o kontakt gg 1576438

P.S. Mam jeszcze do wyboru zamiast x'a psp slim z roczną gwarancją 2 grami (jakieś wyścigowe) za 350 zł ! proszę o pomoc !!!!!!:cool:

2. Lotnik421 Xbox One

3. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Za 4oo zl to niby warto, ale lepiej to dobrze przemysl czy bedziesz w stanie w razie czego pokryc koszty naprawy konsoli.

Porownanie X360 vs. PSP nie ma sensu. XBOX to konsola stacjonarna, a PSP to handheld.
    A poza tym nie oplaca sie kupowac PSP, bo coraz wiecej juz mowi sie o PSPhone i PSP2.

4. Hextor

Hextor V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    144
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Nie polecam bo skoro miała wymieniany proc i RROD to pewnie jakiś szrot a to że jest lepsza to zwykły pic na wodę :)
    Na Twoim miejscu poczekałbym sobie do wakacji i kupił Slimkę albo chociaż fat'a ale Jaspera nowego ;)

5. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Na naprawę na pewno nie będę wykładał, ale chyba jeśli naprawiona to dobrze i powinna chodzić sam już nie wiem znacie jakieś okazje ? gdzie można taniej kupić czy coś? po ile xbox 360 slim w Niemczech ?? sam już nie wiem co mam robić mam 400zł a to za mało na nówkę, a nie wiem jak zarobić/dostać trochę kasy.

6. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Lepiej dozbieraj jakies 150zl.
    Powinienes znalezc jakiegos jaspera arcade w tej cenie.

7. RAKU PL26

RAKU PL26 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Strzelce Krajeńskie
    *******icie 3 po 3 ja mam falcona z grudnia 2008 roku i jeszcze się trzyma ;D ale dobrze gadają dozbieraj te pare złotych i kup se jaspera

8. maniak1994

maniak1994 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Daleko stąd.
    Jasper/Slim. Bo jak ten Falcon mial RRODa, to np. po dwóch miesiącach wyskoczy ci rrod i klapa. W Slimach i Jasperach nie musisz się martwić o tego typu sprawy. Posiadam teraz Slimke i działa jak marzenie, jeśli chodzi o Jaspera sprzedałem nie dawno, też długo i bez problemowo mi służyła. Także zbieraj do wakacji :) Ps. PSP to przeżytek, sam mam, leży i się kurzy ...

9. cru5h

cru5h Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Sosnowiec
    Może wymienicie PSP za Nokie N95 8GB :)?

10. mateusz1167

mateusz1167 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  11. kichu93

kichu93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To że był naprawiany to nie znaczy że się już nie zepsuje. PSP nie kupuj, mam kilku znajomych którzy to mają, raczej tylko jak gdzieś jedziesz jako pasażer żeby się nie nudzić to można pograć, i w zasadzie to tyle, bo nikt raczej z nich nie gra w domu. Też miałem niedawno 450zł, ale postanowiłem dozbierać, sprzedałem pare rzeczy na allegro i poluję na jakiegoś elite za 650zł jaspera , mam jednego na oku ;) Nie wiem czemu elite jaspera można wyrwać w cenie arcade, nawet mój kumpel niedawno kupił za 650zł

Wczytywanie...

Poleć forum