1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Arcade + FILMY NA CD?

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez just, Luty 4, 2009.

1. just

just Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    mam xbox'a 360 arcade nieprzerobionego. Czy jest taka możliwość abym wypalił film na CD włożył ją do konsolki i żeby ją czytało? Czy nie ma takiej mozliwosci?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Tak jest taka mozliwosc. Uzyj opcji szukaj.

4. just

just Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Użyłem trochę się dowiedziałem - nie ma możliwości oglądania filmów z napisami. Wolałem się upewnić - i jeszcze jedno czy normalne formaty *AVI też mi będzie czytało? Dobra będzie jakość?
    Na razie nie ma mowy podłączenia konsoli do neta (nie wiem w jaki sposob ... mam router wifi)
    Pozdrawiam!

5. Grinch

Grinch Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    1. Filmy z napisami możesz oglądać lecz musisz je wkleić do filmu - programów jest wiele - szukaj na google
    2. tak avi będzie czytać, jakość taka jak na komputerze, lecz po włożeniu płyty xbox będzie musiał pobrać kodeki z XBL
    3. jeśli masz router wifi to prawodpodobnie wystarczy wpiąć kolejny kabel sieciowy do routera i do konsoli. Reszta powinna odbyć się automatycznie (chyba że masz wyłączony DHCP).

6. przemasdurex

przemasdurex Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyta avi, xvid, dvd rip. Jakosc jest dobra.

7. Nefarod

Nefarod Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wieliczka
    Raczej: divx, xvid, dvd i wmv.

Wczytywanie...

Poleć forum