1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade - flash, dysk zewnętrzny, nagrywanie gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fesqs93, Marzec 8, 2016.

1. fesqs93

fesqs93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Wczoraj wyciągnałem z szafy swój stary xbox 360. Jest to wersja arcade z napędem liteon, jeżeli mnie pamięć nie myli. Jest ona przerobiona iXtreme 1.6. Chodzą na niej stare gry typu GoW2, Army of Two, Halo, Mirrors Edge itp. Nie grałem na niej chyba z 5 lat i kompletnie nie siedze w temacie jak to teraz wygląda z grami. Czytałem, że już jest nowa przeróbka, żeby odpalić nowsze tytuły. Mam kilka pytań:
    -Czy potrzebuję uaktualnić przeróbkę mojego xboxa, żeby pograć w nowsze gry?
    -Czy mogę to zrobić sam? Jak?
    -Czy jest możliwość podłączenia dysku zewnętrznego na usb, bądź większej karty pamięci w celu grania w gry bez wypalania ich na płyty DVDDL? Gdzieś wyczytałem, że nowsze oprogramowanie xbox'a 360 dopuszcza taką opcję, jednak mam pewne wątpliwości - gdy podłączę konsolę do internetu, aby ją zaktualizować, czy może ona zostać zablokowana w usłudze xbox live za przeróbkę konsoli? Czy nie przejmować się i normalnie zaktualizować oprogramowanie?

Jestem prawie pewien, że będę miał więcej pytań wraz z postępem moich działań nad konsolą (zawsze coś po drodze wyskoczy), także będę jeszcze tutaj pisał na ten temat.

Dziękuję z góry za pomoc,
    pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    1. koniecznie musisz zaktualizować do lt3.0
    2. jeśli masz klucz i programator to owszem
    3. tak trzeba zrobić RGH ( brak neta xlink itp odmiany ) / DualNand ( oryginalny nand do live, zmodyfikowany bank z rgh / ODE k(osztowne ale masz live i grasz w gry z hdd )
    Wszystko masz opisane na forum poszukaj :D

fesqs93 lubi to.
  4. fesqs93

fesqs93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest bardzo dużo poradników jak to zrobić i w każdym troszkę inaczej opisane. Mógłby ktoś mi na szybko powiedzieć co potrzebuję i jak się dokładnie nazywa? Jadę do miasta tak za 2 godzinki i kupię te rzeczy, a potem będę się męczył z zaprogramowaniem tego.

edit: a propos oprogramowania RGH. To też poradze zrobić samemu? Jeżeli tak to co mam kupić?

edit2: a co z tym poprzednim iExtreme? Te stare gry nadal będą działały? Muszę jakoś inaczej wypalać krążki na nowego flasha?

Wczytywanie...

Poleć forum