1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Arcade + HDD + HDMI + 2 Pady + 2 Gry

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Hakerpawel, Lipiec 25, 2010.

1. Hakerpawel

Hakerpawel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Xbox 360 Arcade + HDD + HDMI + 2 Pady + 2 Gry [GWARANCJA]

Sprzedane!
    Mam do sprzedania konsolę Xbox 360 Arcade. Dane konsoli:
    - 512 Mb wbudowanej pamięci flash
    - Data produkcji 2009-07-15
    - Data zakupu 2010-04-10
    Gwarancja na konsolę 20 miesięcy i 32 miesiące na RROD.
    Konsola nigdy nie była otwierana, posiada konta "1 Month Gold Trial" do wykorzystania.
    Wysyłam również fakturę Vat i paragon z sieci Media Markt (cena na paragonie 749zł).

W skład zestawu wchodzi:
    Xbox 360 Arcade (z HDMI)
    Dysk twardy (HDD) 20Gb
    2 Pady
    Orginalne okablowanie
    Zasilacz 150W
    2 Gry do wyboru (Gears of War, Gears of War 2, Forza Motorsport 3, Halo 3 ODST, Halo Wars).

Konsola jest w stanie idealnym (właściwie cały czas stała na półce i była tylko z kurzu przecierana), gry są w stanie bardzo dobrym.

Cena jaka mnie interesuje za taki zestaw to 650zł. Mogę sprzedać konsolę w innej konfiguracji (bez gier i bez dysku za 550zł). Oczywiście dla bezpieczeństwa preferuję allegro. Fotki konsoli mogę wstawić jeśli ktoś będzie zainteresowany.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Siwy96

Siwy96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Napisz na gg: 23035412

Może się dogadamy :)

4. Hakerpawel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. Daniello09

Daniello09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    Jest możliwość sprzedania konsoli bez gier z jednym padem, dyskiem i okablowaniem? Jeśli tak to za ile?

6. Hakerpawel

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    @Daniello09 bez gier -50zł, drugi pad jest gratis ale jak chcesz mogę Ci sprzedać z jednym padem, dyskiem i okablowaniem. Dysk i okablowanie napisałem że jest :) Ale jeśli chodziło o to że nie chcesz dysku to kolejne -50zł.

Wczytywanie...

Poleć forum