1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Arcade i GTA V - jak najlepiej odpalić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez rythmus, Wrzesień 16, 2013.

1. rythmus

rythmus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam konsolę XBOX 360 Arcade z dyskiem 20GB, który się podłącza z boku konsoli. Chciałbym zagrać na nim w GTA V ale problem stanowi brak odpowiedniej nagrywarki, tudzież Lite-On aby nagrać bezproblemowo grę. Niestety mam same LG a kupić dla jednorazowego nagrania to duży wydatek.
    Gra waży 16GB a dysk mam 20GB więc teoretycznie można by nagrać całość na dysk i grać z dysku ale jak to zrobić?
    Mógłby ktoś podać linki do poradników co mam kolejno robić? Z tego co tu wyczytałem to trzeba zrobić JTAG/RGH aby odpalić grę z dysku ale to już trzeba dać komuś aby przerobił? Ile to kosztuje dla tego złoma Arcade? I co dalej po takiej przeróbce? Trzeba wykonywać flashowanie napędu w takim przypadku?
    Czy może da radę bezproblemowo nagrać grę na innych nagrywarkach? Wolałbym te rozwiązanie gdyż jest tańsze

2. Lotnik421 Xbox One

3. xtomashx

xtomashx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zrobienie rgh dla jednej gry nie opłaca się. Kup lepiej oryginał. Szybciej i pewniej.

4. rythmus

rythmus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No mógłbym kupić i potem sprzedać ale nie mam pewności że ta kasa wróci a czy GTA V łączy się jakoś z xbox live?
    Zostaje mi chyba jedynie flash napędu BenQ (35zł) i nagrać na płytki ale tutaj muszę ogarnąć inny napęd niż LG. Z tym nagrywaniem na płyty czytałem, że jest wiele problemów zarówno przed jak i po dlatego odpalenie całości z dysku byłoby najlepsze ale niestety najdroższe.

Wczytywanie...

Poleć forum