1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Arcade Jasper + dysk 20gb + pad biały bezprzewodowy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dziarkos14, Październik 3, 2012.

1. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Mam na sprzedaż Xbox 360 Arcade Jasper + sam zasilacz + dysk 20gb + pad biały bezprzewodowy. Data produkcji 15-07-2009r. Gwarancja na RROD do czerwca 2013r. Do tego dodaję wszystko to co w zestawie, czyli wszystkie książeczki, instrukcje, kabel AV itd. Konsola nigdy nie przerabiana, ani nie zbanowana, czy oflagowana. Używana sporadycznie, większość gier była instalowana na dysku. Konsola nie działała nigdy więcej niż 2-2,5h. Sprzedaję ze względu na rok szkolny i brak czasu na granie. Cena jaka mnie interesuje to 450zł. Do tego mogę dorzucić jakąś grę. Bądź można dokupić do tego zestawu gry. O więcej info i zdjęcia proszę o kontakt najlepiej na gg: 22745812, bądź mailowo: dziarkos13@gmail.com , ostatecznie na priv. Zachęcam do kupna.

2. Lotnik421 Xbox One

3. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  4. dziarkos14

dziarkos14 Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia: