1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Arcade Jasper, dysk 60GB, 1 pad i GTA V

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Niko, Marzec 13, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Niko

Niko Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    Xbox 360 Jasper, dysk 60GB, 1 pad i GTA V PL - 550 zł

Sprzedam Xbox'a 360 w wersji Arcade Jasper z oryginalnym dyskiem 60GB, oryginalnym bezprzewodowym padem, do tego dorzucam kabelek HDMI oraz oryginalne GTA V PL. Konsola jest w idealnym stanie, nieprzerobiona. Wszystko oryginalne w 100% sprawne. Konsolę zakupiłem pod koniec 2010 roku, była to nowa konsola. Więc jestem jedynym bardzo dbającym o sprzęt użytkownikiem.

Jedyny powód dlaczego ją sprzedaję to zakup nowej konsoli (PS4). W skład zestawu wchodzi jeszcze kabel Euro oraz nieodpakowane Xbox Live Arcade, zawartość to chyba jakieś mniejsze gry. Wszystko oczywiście w oryginalnym opakowaniu.

Data produkcji konsoli: 2009-07-27, jest to wersja z napędem Liteon V2 (dla zainteresowanych).

Pozdrawiam Serdecznie! Mam nadzieję że znajdzie nabywcę równie dbającego o sprzęt jak Ja.

link do allegro: Xbox 360 Arcade Jasper, dysk 60GB, 1 pad i GTA V (4055670188) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Cena 550 zł

2. Lotnik421 Xbox One

3. Niko

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    Oferta Ciągle aktualna.

4. karol_messi10

karol_messi10 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a samo gta v sprzedajesz jak tak to za ile..?

5. Niko

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Jarocin
    Hmm raczej chciałbym cały komplet sprzedać. Ale samo GTA, też mogę. Właściwie to wygląda jak nówka. Więc 150 zł myślę że będzie dobrą ceną.

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Za 130zl można kupić nową. Dam 80zl

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

7. Niko