1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade + monitor HELP

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez jamnik10, Marzec 29, 2013.

1. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Postanowilem połączyć sobie mojego kochanego xboxa 360 arcade <z dokupionym dyskiem 120gb> do mojego monitora Fujitsu Siemens Model: SCALEOVIEW C19-8. Zamówiłem więc sobie kabelek z allegro : KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED CRV LCD PLAZMA HD (3078495391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . No więc wszystko bylo fajnie. Glos tez sobie zrobilem przejsciowa z allegro no i mi sie super gralo. Na nastepny dzien rano wlaczam xboxa i monitor, a tu lipka :< po wlaczeniu xboxa i monitora obraz pojawia sie albo na 2 sekundy albo na 5 sekund <liczyłem> i znika 0.o. Dodam, że monitor jest wlaczony, pali sie niebieska diodka, po prostu jakby wlaczyl sie wygaszacz ;p Co o tym myślicie? Czego to wina ? :< Pomozcie prosze. Dzieki.

Dodam jeszcze, ze kiedy znika obraz, dzwiek jest. Kiedy ruszam padem slysze przeskakujace okienka.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Jabar

Jabar V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1141
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz w monitorze takie coś jak wybór źródła (SOURCE) , zapewne przełączyłeś sobie z vga na dvi, popatrz dobrze

Takie masz przyciski ??
    - tym pierwszym z prawej spróbuj , sprawdź jeszcze kabel od konsoli ,czy na pewno jest dobrze wpięty do monitora

Pisząc:
    masz na myśli , że pojawia się logo XBOX'a po włączeniu czy coś innego ?

4. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj. Doklanie takie mam przyciski. Kiedy wlaczam monitor i xboxa jednoczesnie, mam obraz do konca loga xboxa i potem robi sie czarne, ale moge np wlaczyc ponitor po 3 minutach od wlaczenia xboxa, to wtedy widze wszystko ;p <znajomych na xbox live itp>, moge sobie nawet bf3 odpalic i tak jak idiota co 5 sekund wlaczac monitor ^.^ no ale to nie gra... Co do tych przyciskow... Moge je wcisnac dopiero, kiedy pokazany jest obraz. Nie jest latwe obczaic wszystko w 5 sekund ^^

Niestety nie moge znalezc w tym przyciusku SELECt/MENU nic o SOURCE :<

Cos czuje ze po monitorze :p http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1291542.html

Dobra, mam pewnosc ze kabel xbox-monitor jest w 100% sprawny ! <sprawdzalem xbox-tv> ... przeciez monitor nie mogl sie zepsuc przez noc? :eek:

Wczytywanie...

Poleć forum