1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade + monitor HELP

Temat na forum 'TV i Audio' rozpoczęty przez jamnik10, Marzec 29, 2013.

1. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie. Postanowilem połączyć sobie mojego kochanego xboxa 360 arcade <z dokupionym dyskiem 120gb> do mojego monitora Fujitsu Siemens Model: SCALEOVIEW C19-8. Zamówiłem więc sobie kabelek z allegro : KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED CRV LCD PLAZMA HD (3078495391) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . No więc wszystko bylo fajnie. Glos tez sobie zrobilem przejsciowa z allegro no i mi sie super gralo. Na nastepny dzien rano wlaczam xboxa i monitor, a tu lipka :< po wlaczeniu xboxa i monitora obraz pojawia sie albo na 2 sekundy albo na 5 sekund <liczyłem> i znika 0.o. Dodam, że monitor jest wlaczony, pali sie niebieska diodka, po prostu jakby wlaczyl sie wygaszacz ;p Co o tym myślicie? Czego to wina ? :< Pomozcie prosze. Dzieki.

Dodam jeszcze, ze kiedy znika obraz, dzwiek jest. Kiedy ruszam padem slysze przeskakujace okienka.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Masz w monitorze takie coś jak wybór źródła (SOURCE) , zapewne przełączyłeś sobie z vga na dvi, popatrz dobrze

Takie masz przyciski ??
    - tym pierwszym z prawej spróbuj , sprawdź jeszcze kabel od konsoli ,czy na pewno jest dobrze wpięty do monitora

Pisząc:
    masz na myśli , że pojawia się logo XBOX'a po włączeniu czy coś innego ?

4. jamnik10

jamnik10 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witaj. Doklanie takie mam przyciski. Kiedy wlaczam monitor i xboxa jednoczesnie, mam obraz do konca loga xboxa i potem robi sie czarne, ale moge np wlaczyc ponitor po 3 minutach od wlaczenia xboxa, to wtedy widze wszystko ;p <znajomych na xbox live itp>, moge sobie nawet bf3 odpalic i tak jak idiota co 5 sekund wlaczac monitor ^.^ no ale to nie gra... Co do tych przyciskow... Moge je wcisnac dopiero, kiedy pokazany jest obraz. Nie jest latwe obczaic wszystko w 5 sekund ^^

Niestety nie moge znalezc w tym przyciusku SELECt/MENU nic o SOURCE :<

Cos czuje ze po monitorze :p http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1291542.html

Dobra, mam pewnosc ze kabel xbox-monitor jest w 100% sprawny ! <sprawdzalem xbox-tv> ... przeciez monitor nie mogl sie zepsuc przez noc? :eek:

Wczytywanie...

Poleć forum