1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Arcade nie uruchamia się po rozkręceniu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TharonPL, Sierpień 12, 2015.

1. TharonPL

TharonPL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Cieplice Śląskie Zdrój, Dolnośląskie, Poland,
    Witam, otrzymałem od znajomego który w sprawach konsol jest całkiem zielony uszkodzonego Xboxa 360 Arcade Xenon żeby spróbować go naprawić. Naprawiałem wcześniej znajomym konsole ale X360 jeszcze nie. Otrzymał go za darmo więc, jeśli się uda to fajnie, jeśli nie to trudno. Uszkodzenie objawiało się czasem 3 czerwonymi diodami, czasem czterema. U mnie pojawiły się 4 więc tego naprawy szukałem w internecie. Zresetowałem pamięć casche przez przytrzymanie przed włączeniem przycisku search. Sukces, pojawiło się menu, xbox działa, przez godzinę nie zawiesił się ani nie wyłączył. Kiedy spróbowałem jeszcze raz wyłączyć i włączyć, konsola się zawiesiła podczas animacji startowej. Ponownie zresetowałem cashe, działa. Spróbowałem jeszcze raz pojawiły się 3 diody, rozłączyłem wszystko, podłączyłem działa. Zresetowałem, znowu cztery. Od tej pory można powiedzieć, że losowo albo się włączał albo pojawiały się 3 diody albo 4, zazwyczaj pomagał reset casche. Postanowiłem nauczony doświadczeniem rozebrać konsolę i sprawdzić czy nie był zamontowany jakoś niedbale chip który powodował zwarcie albo czy nie jest brudna i się nie przegrzewa. Chipu nie było, konsola prawie bez kurzu. Wzruszyłem ramionami, skręciłem ponownie. I tu pojawia się problem bo konsola się już nie włącza w ogóle. Od razu 3 diody, zasilacz na sekundę zmienia światło na zielone, potem znowu pomarańczowy. Co może być przyczyną i czy da się domowymi sposobami to naprawić? Proszę o wszystkie rady, nawet ryzykowne. Jak wspomniałem na początku, konsola była przeznaczona na straty więc jak zadziała to będzie dobrze, jak nie to trudno.

Edit: Kod błędu RROD to 0002

Ostatnia edycja: Sierpień 12, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum