1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 arcade problem z nieoryginalnym hdd 120gb

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mariomistsz112, Kwiecień 16, 2009.

1. mariomistsz112

mariomistsz112 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie mam kłopot z moim x360 arcade kupiłem go w grudniu 2008 roku,wszystko chodziło bez żadnych zacięć, moją pierwszą grą było gta IV,chodziło ok, w styczniu wgrałem nxe, też wszystko ok,gdy kupiłem w końcu w lutym hdd 120gb na allegro, nieoryginalny za 350 zł,zaczęły się problemy, ładowanie gier z dysku jest ok, wszystkie gry ładują się z 3 razy szybciej,tak samo tekstury ale w gta IV widać wyrazne spowolnienia,zaczyna się przycinać szczególnie przy większych rozwałkach z policją, w fable 2 za to przycinki zaczęły sie dopiero jak wykupiłem wszystkie domy i przeszedłem prawie wszystkie misje główne i poboczne,stranglehold chodzi świetnie, tylko w jednej misji się trochę przycina,assasins creed też tylko niekiedy, skate wogóle, widać tylko niekiedy doczytywanie tekstur, sprawdzałem assasins creeda,strangleholda, fable 2 z płyty, i chodzą normalnie bez najmniejszych zainek, ani spowolnien, problemy wymienione wyżej występują tylko jak włączam te gry z dysku, o co chodzi?Czy to wina dysku że nie jest oryginalny, poza tym mój kumpel ma hdd 20gb oryginalny i też ma arcade i wgrany nxe i z dysku gry mu dobrze chodzą ,ale nie mam jak od niego porzyczyc bo mieszka ode mnie 80 km, i jeszcze jedna sprawa,kumpel mowił, że u niego podczas grania z dysku, nie słychać nic, że chodzi, a umnie słychać odgłosy jakby coś doczytywał, jak gram tak co 3 sekundy.Sory, że tak się rozisałem, ale inaczej nie mógłbym tego dokładne wytłumaczyć,proszę o pomoc, czy to wina dysku, czy może nxe?Aha, nigdy mi się konsola nie zawiesza całkowicie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamileQ

KamileQ Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Wieliczka
    No jest coś z dyskiem. Sprawdź u kolegi czy występują te "przycinki".
    Pozdrawiam KamileQ

4. Karpi1612

Karpi1612 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Skarszewy
    Tak jak mówił kolega wyżej to od dysku a nie od nxe. Jak bedziesz miał okazję to srawdz u kolegi.

Wczytywanie...

Poleć forum