1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 arcade sie przegrzewa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez majkelvs2, Sierpień 1, 2014.

1. majkelvs2

majkelvs2 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam xboxa 360 juz 6 lat, 4 lata temu koleszka w sklepie uznal ze daje mu 2 miesiace i sie zepsuje, mam go do dzis jednak jest maly problem, gdy próbuje odpalić gre zarówno z płyty jak i z dysku, pojawia sie czarny ekran i jedyne co moge zrobic to kliknac home a gdy daje zeby przeszedl do interfejsu to sie zacina, nie mam pojecia w czym problem bo ostatnio gralem lekko i nic sie nie działo, czy ktoś wie o co chodzi?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
Wczytywanie...

Poleć forum